Kraj

Więcej obostrzeń i pogróżki. Od siebie PiS nie wymaga niczego

Premier Mateusz Morawiecki informuje o restrykcjach na czas świąt wielkanocnych. 25 marca 2021 r. Premier Mateusz Morawiecki informuje o restrykcjach na czas świąt wielkanocnych. 25 marca 2021 r. Adam Guz / Kancelaria Prezesa RM
Trzecia fala wzbiera od kilku tygodni i kolejne obostrzenia mogą nie wystarczyć do jej opanowania. Rząd jednak wykazuje totalną bezradność, a od siebie nie wymaga niczego.

Liczba dziennych zakażeń przekroczyła 34 tys., więc spodziewaliśmy się, że premier i minister zdrowia na zapowiadanej od kilku dni konferencji będą mieli coś istotnego do powiedzenia. Wskażą rozwiązanie jakiegoś problemu, bez którego wirusa okiełznać się nie da. Trzecia fala wzbiera od kilku tygodni i kolejne obostrzenia mogą nie wystarczyć do jej opanowania.

Reklama

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Przyczyny powstania III Rzeszy

Upadek pierwszej niemieckiej demokracji, Republiki Weimarskiej, był niemal zaprogramowany przez wydarzenia wewnętrzne i międzynarodowe. Demokracja ta powstała z niezaakceptowanej klęski w Wielkiej Wojnie. Kontestowano ją na prawicy i lewicy.

Jerzy Holzer
21.09.2021