Rabat na prenumeratę cyfrową Polityki

kup taniej do 50%

Subskrybuj
Kultura

Miley Cyrus wypięła się na Amerykę

Miley Cyrus: „Jestem strasznie popieprzona, a każdy robi głupie rzeczy, kiedy ma kłopoty.” Miley Cyrus: „Jestem strasznie popieprzona, a każdy robi głupie rzeczy, kiedy ma kłopoty.” Stefan Kloo / Wikipedia
Erotyczne ekscesy Miley Cyrus, byłej gwiazdki Disneya, wywołały burzę. I obnażyły kryzys konserwatywnego systemu wartości. Ameryka woli pióra w pupie niż skromność i pobożność.
„Występ” Miley Cyrus na tegorocznym MTV Video Music Awards.Media Punch/Unimedia/Film Magic/FPM „Występ” Miley Cyrus na tegorocznym MTV Video Music Awards.

MTV Video Music Awards to już tylko w teorii uroczystość wręczenia nagród za najlepsze wideoklipy roku. Tak naprawdę chodzi o to, żeby się pokazać, rozwinąć ogon, zaznaczyć terytorium. Dlatego amerykańskie gwiazdy muzyki pop wytaczają w ten wieczór najcięższą artylerię. W tym roku Lady Gaga zaprezentowała nowy singiel i cztery nowe kreacje, Katy Perry zbudowała na scenie Brooklyński Most i ring bokserski, specjalnie na tę okazję reaktywował się boysband ‘N Sync. Musieli być wściekli, kiedy dotarło do nich, że cały show skradła im Miley Cyrus, najpierw z obleśnie wywalonym językiem pląsająca lubieżnie z pluszowymi misiami, później, rozebrana do bikini w kolorze ciała, ocierająca się wypiętą pupą o krocze Robina Thicke i markująca masturbację.

Polityka 36.2013 (2923) z dnia 03.09.2013; Ludzie i style; s. 100
Reklama