Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kultura

Południowcy w TVN

Jak nowy amerykański właściciel zmieni polskiego telewizyjnego giganta

Pytanie, jaki będzie Scripps w Polsce, jak ogólna filozofia marki połączy się z polskim gustem? Pytanie, jaki będzie Scripps w Polsce, jak ogólna filozofia marki połączy się z polskim gustem? materiały prasowe
Zakup TVN przez Scripps Networks Interactive wciąż wzbudza emocje. Kim jest nowy właściciel 22 proc. polskiego rynku telewizyjnego i co zrobi z TVN?
Vanilla Ice w programie stacji DIY „Vanilla Ice Goes Amish”.Jack Parker/materiały prasowe Vanilla Ice w programie stacji DIY „Vanilla Ice Goes Amish”.

Prawica snuje śmiałe plany. Rozsiewające zło TVN24 ma w rękach Amerykanów z Południa, tradycyjnie głosujących na republikanów, wreszcie zawrócić na właściwą ścieżkę. Nawet jeśli nie będzie, jak ironizują lewicowi blogerzy, modlitwy przed „Śniadaniem mistrzów”, to przynajmniej może uda się zwolnić największych wrogów „polskości”: Kuźniara, Olejnik czy Pochanke. Kilku prawicowych publicystów wysłało nawet list do siedziby stacji w Knoxville w stanie Tennessee.

Polityka 30.2015 (3019) z dnia 21.07.2015; Kultura; s. 77
Oryginalny tytuł tekstu: "Południowcy w TVN"
Reklama

Czytaj także

Kultura

Katarzyna Nosowska dla „Polityki”: Jestem moim planem na życie

Dziś w stosunku do artystów jest coś chłodnego – mówi Katarzyna Nosowska, tegoroczna laureatka towarzyszącej Paszportom POLITYKI nagrody specjalnej Kreator Kultury.

Bartek Chaciński
20.01.2022