Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Chcę dzielić pokój z Samuelem Pereirą

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Serwis Plejada chwali się na pierwszej stronie: „Tylko w Onecie. Michał Piróg ocenia działania nowego rządu”. Teraz w ramach odwetu Władysław Kosiniak-Kamysz powinien ocenić taniec Michała.

• Samuel Pereira, demiurg informacyjny TVP Info, w Kanale Zero powiedział: „W TVP Info miałeś przedstawione pewne fakty i tematy, które nie występowały nigdzie indziej”. Pamiętaj Samuel, jak trafisz na obserwację, to chcę mieć z tobą pokój.

• 4. sezon programu Marcina Prokopa „Niezwykłe Stany Prokopa” trafi na główną antenę TVN. Tym razem Marcin, oprowadzając nas po USA, występuje w roli prowadzącego, scenarzysty, reżysera i producenta. Jak widać, stała stopa bezrobocia w tym kraju ma wiele źródeł.

• Z najnowszego sondażu SW Research dla „Rzeczpospolitej” wynika, że Krzysztof Stanowski, startując w wyborach prezydenckich, mógłby liczyć na 9,7 proc. poparcia. Krzysztof tworzy m.in. serwis Weszło. Jak widać, niektórym zbyt mocno.

• Robert Kozyra został zapytany, co sądzi o zmianach w polsatowskim programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Robert tradycyjnie sądzi surowo. Oto show-biznes. Ludzie udający dziennikarzy pytają ludzi, którzy udają fachowców, o program, w którym ludzie udają, że śpiewają.

• Lider Róż Europy Piotr Klatt został zastępcą dyrektora Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy TVP. Piotr jest dobry w kreacji. Od 41 lat świetnie udaje wokalistę.

• Mamed Chalidow i Tomasz Adamek zostali zapytani w podkaście Onetu, jakie piosenki nucą, gdy są sami w samochodzie. Adamek wyznał, że odmawia różaniec, a Mamed, że słucha Koranu. Czyli stare przeboje.

• Caroline Derpienski ogłosiła, że zrywa ze swoim dotychczasowym wizerunkiem i rezygnuje z mocnego makijażu, sztucznych rzęs i doczepów.

Polityka 9.2024 (3453) z dnia 20.02.2024; Kultura; s. 86
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama