Muzyka

Rockowy debiut z Birmingham

Recenzja płyty: Broken Witt Rebels, „Broken Witt Rebels”

materiały prasowe
Na brytyjskiej scenie muzycznej co pewien czas pojawiają się zespoły uciekające od wszelkich eksperymentów stylistycznych i niewykazujące ambicji wytyczania nowych kierunków.

Na brytyjskiej scenie muzycznej co pewien czas pojawiają się zespoły uciekające od wszelkich eksperymentów stylistycznych i niewykazujące ambicji wytyczania nowych kierunków. Właśnie zadebiutował pełnowymiarową płytą pochodzący z Birmingham zespół Broken Witt Rebels. Po prostu grają i śpiewają tak, że od razu wiadomo, że ich atutem jest rock, soul i blues w efektownej gitarowej oprawie. Warto zaznaczyć, że o jakości muzyki Broken Witt Rebels w dużej mierze decyduje bardzo dobry wokalista Danny Core. Ten młody kwartet ma już na koncie parę tzw. epek, z których niektóre utwory, po masteringu, też znalazły się obok premierowych na dużej płycie, zatytułowanej – niespodzianka – „Broken Witt Rebels”. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to Broken Witt Rebels mogą trochę namieszać na brytyjskim rynku rockowym.

Broken Witt Rebels, Broken Witt Rebels, Spinefarm Records

Polityka 4.2018 (3145) z dnia 23.01.2018; Afisz. Premiery; s. 79
Oryginalny tytuł tekstu: "Rockowy debiut z Birmingham"
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Kraj

Jak kwarantanna odbije się na naszym zdrowiu

Siedzimy na huśtawce społecznej i politycznej. Z jednej strony dyscyplina sanitarna, z drugiej masowe manifestacje oraz bandyckie rozróby na ulicach. Chaos, bezładne poczynania władzy, jak zapowiedź tzw. narodowej kwarantanny, wzmacniają nasz niepokój.

Martyna Bunda, Ewa Wilk
21.11.2020
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną