Ludzie i style

Pokolenie młodych: jakie jest? Pytamy samych zainteresowanych

Pokolenie Z Pokolenie Z Tumblr
Pokolenie zagubionych, egoistów, pokolenie Z, pokolenie @? Pokolenie szansy? Szansy na co? Posłuchajcie, co mają do powiedzenia.

Dużo się o nich mówi, choć nie wszystko się o nich wie. Nie wszystko się o nich wie, bo nie mieli jeszcze szansy się wykazać ani wypowiedzieć we własnym imieniu. Urodzeni pod koniec lat 90. i na początku XXI stulecia, dopiero wchodzą w dorosłość, rozeznają się w świecie, szukają swojej drogi. Niektórzy spisali ich na straty. Między innymi dlatego, że nie odrywają wzroku od ekranu.

Ale czy to źle? Próbowaliśmy ustalić w tekście „Pokolenie pod górkę”, który ukazał się na łamach POLITYKI przy okazji premiery naszej nowej aplikacji: Fiszek Polityki. Do do nich kierujemy ją w szczególności. Fiszki przedstawiają artykuły pochodzące z tygodnika oraz inne, specjalnie przygotowywane treści w formie wirtualnych karteczek. Czyli wypełnionych wiedzą fiszek, które łatwo się czyta nawet na małym ekranie telefonu.

Więcej informacji na temat aplikacji, filmik pokazujący jej działanie oraz linki do jej ściągnięcia można znaleźć na stronie: www. fiszkipolityki.pl. Aplikację można pobrać na telefon z systemem Android oraz iOS i testować bezpłatnie przez 30 dni.

Tymczasem oddajmy młodym głos:

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną