Pokolenie młodych: jakie jest? Pytamy samych zainteresowanych
Pokolenie zagubionych, egoistów, pokolenie Z, pokolenie @? Pokolenie szansy? Szansy na co? Posłuchajcie, co mają do powiedzenia.
Pokolenie Z
Tumblr

Pokolenie Z

Dużo się o nich mówi, choć nie wszystko się o nich wie. Nie wszystko się o nich wie, bo nie mieli jeszcze szansy się wykazać ani wypowiedzieć we własnym imieniu. Urodzeni pod koniec lat 90. i na początku XXI stulecia, dopiero wchodzą w dorosłość, rozeznają się w świecie, szukają swojej drogi. Niektórzy spisali ich na straty. Między innymi dlatego, że nie odrywają wzroku od ekranu.

Ale czy to źle? Próbowaliśmy ustalić w tekście „Pokolenie pod górkę”, który ukazał się na łamach POLITYKI przy okazji premiery naszej nowej aplikacji: Fiszek Polityki. Do do nich kierujemy ją w szczególności. Fiszki przedstawiają artykuły pochodzące z tygodnika oraz inne, specjalnie przygotowywane treści w formie wirtualnych karteczek. Czyli wypełnionych wiedzą fiszek, które łatwo się czyta nawet na małym ekranie telefonu.

Więcej informacji na temat aplikacji, filmik pokazujący jej działanie oraz linki do jej ściągnięcia można znaleźć na stronie: www. fiszkipolityki.pl. Aplikację można pobrać na telefon z systemem Android oraz iOS i testować bezpłatnie przez 30 dni.

Tymczasem oddajmy młodym głos:

Trendy, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną