Ludzie i style

Jazda z prądem

Rowery elektryczne dla każdego

Rosnące zainteresowanie klientów sprawia, że ceny, nawet za lepsze modele, powinny stopniowo spadać. Rosnące zainteresowanie klientów sprawia, że ceny, nawet za lepsze modele, powinny stopniowo spadać. Ronny Kiaulehn/Ski Team Polska / •
Rowery ze wspomaganiem elektrycznym są coraz popularniejsze również w Polsce, chociaż wiążą się na razie ze sporym wydatkiem. Dla kogo taka inwestycja okaże się dobrym wyborem?
Moda na rowery elektryczne przybywa do Polski przede wszystkim z Zachodu.ABBPhoto/PantherMedia Moda na rowery elektryczne przybywa do Polski przede wszystkim z Zachodu.

Kto mieszka w stolicy, ten może łatwo i szybko sprawdzić, czym tak naprawdę jest rower elektryczny. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem systemu roweru miejskiego o nazwie Veturilo. Dziesięć stacji Veturilo, zlokalizowanych na dole i na górze skarpy wiślanej, umożliwia skorzystanie właśnie z rowerów elektrycznych. Pierwsze dwadzieścia minut jazdy, podobnie jak w przypadku zwykłych jednośladów, jest bezpłatne. To idealny czas, aby znad Wisły szybko i z mniejszym wysiłkiem wjechać pod górę.

Polityka 21.2018 (3161) z dnia 22.05.2018; Rowery elektryczne; s. 68
Oryginalny tytuł tekstu: "Jazda z prądem"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >