Ludzie i style

Jazda z prądem

Rowery elektryczne dla każdego

Rosnące zainteresowanie klientów sprawia, że ceny, nawet za lepsze modele, powinny stopniowo spadać. Rosnące zainteresowanie klientów sprawia, że ceny, nawet za lepsze modele, powinny stopniowo spadać. Ronny Kiaulehn/Ski Team Polska / •
Rowery ze wspomaganiem elektrycznym są coraz popularniejsze również w Polsce, chociaż wiążą się na razie ze sporym wydatkiem. Dla kogo taka inwestycja okaże się dobrym wyborem?
Moda na rowery elektryczne przybywa do Polski przede wszystkim z Zachodu.ABBPhoto/PantherMedia Moda na rowery elektryczne przybywa do Polski przede wszystkim z Zachodu.

Kto mieszka w stolicy, ten może łatwo i szybko sprawdzić, czym tak naprawdę jest rower elektryczny. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem systemu roweru miejskiego o nazwie Veturilo. Dziesięć stacji Veturilo, zlokalizowanych na dole i na górze skarpy wiślanej, umożliwia skorzystanie właśnie z rowerów elektrycznych. Pierwsze dwadzieścia minut jazdy, podobnie jak w przypadku zwykłych jednośladów, jest bezpłatne. To idealny czas, aby znad Wisły szybko i z mniejszym wysiłkiem wjechać pod górę.

Polityka 21.2018 (3161) z dnia 22.05.2018; Rowery elektryczne; s. 68
Oryginalny tytuł tekstu: "Jazda z prądem"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Tata Maty: Młodzi ludzie są mądrzejsi, niż my myślimy, że są

Z prof. Marcinem Matczakiem o tym, dlaczego nie warto być zbyt posłusznym.

Martyna Bunda
07.09.2021