Ludzie i style

Isia doszła do finału

Zakończona kariera Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska w meczu z Coco Vandeweghe, Rogers Cup Toronto 2017 Agnieszka Radwańska w meczu z Coco Vandeweghe, Rogers Cup Toronto 2017 Mark Blinch/The Canadian Press/AP / EAST NEWS
Zakończoną właśnie karierę 29-letniej Agnieszki Radwańskiej, polskiej tenisistki wszech czasów, kwituje się stwierdzeniem: zdarzały się torty, zabrakło wisienki.
Z ojcem Robertem, przysposabiającym do zawodowego tenisa, łączyła ją szorstka miłość.Tomasz Wiech/Agencja Gazeta Z ojcem Robertem, przysposabiającym do zawodowego tenisa, łączyła ją szorstka miłość.

Szpilki? Wśród zgromadzonych na imprezie promocyjnej producenta zegarków, reklamowanych przez Agnieszkę Radwańską, maluje się zdziwienie. Od dawna wiadomo, że tenisistka ma przewlekłe problemy ze stopami – raz boli jedna, raz druga. Ból nie pozwala jej rozwinąć skrzydeł na kortach, czasami nawet wycofuje się z turniejów. No ale skoro założyła szpilki, to chyba nie jest aż tak źle?

Zdziwienie kibiców nie uchodzi uwadze Agnieszki. Tłumaczy, że rodzaj obuwia jest bez znaczenia; ból nie ustępuje bez względu na to, co założy.

Polityka 47.2018 (3187) z dnia 20.11.2018; Ludzie i style; s. 73
Oryginalny tytuł tekstu: "Isia doszła do finału"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Polonia jest taka jak my. Ewa Winnicka opowiada o polskim Greenpoincie

Mnie ten temat dlatego tak bardzo pociąga, że zmusza do zastanowienia, co to znaczy być w ogóle Polakiem – mówi Ewa Winnicka, autorka książki „Greenpoint. Kroniki Małej Polski”.

Janusz Wróblewski
16.06.2021