Ludzie i style

Mów o tym każdemu

Jak bracia Sekielscy zebrali pieniądze na swój film?

Tomasz Sekielski na planie „Tylko nie mów nikomu” – 21 mln odsłon do tej pory. Tomasz Sekielski na planie „Tylko nie mów nikomu” – 21 mln odsłon do tej pory. Sekielski / Youtube
Sfinansowany i wyemitowany w sieci dokument „Tylko nie mów nikomu” braci Sekielskich, pokazując mroczną twarz Kościoła, odsłonił coś jeszcze: jasną stronę internetu.
„Kołyma”, reż. Jurij Dud’ – 13 mln odsłon.wdud/Youtube „Kołyma”, reż. Jurij Dud’ – 13 mln odsłon.

Te liczby robią wrażenie – w jeden weekend dokument „Tylko nie mów nikomu” Marka i Tomasza Sekielskich zebrał koło 7 mln odsłon na YouTube. Oglądalność nadal rośnie. Gdy oddajemy ten tekst do druku, na liczniku jest już 21 mln. Pojawia się też coraz więcej materiałów uzupełniających, realizowanych przez innych vlogerów, komentatorów. Kanał Sekielskiego otrzymał zaś od YouTube Srebrną Nagrodę za zebranie 100 tys. subskrybentów w ciągu doby. Jednocześnie utrzymuje popularność powiązany z dokumentem hasztag #Tylkoniemownikomu.

Polityka 22.2019 (3212) z dnia 28.05.2019; Ludzie i style; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Mów o tym każdemu"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Fiat 126p. Polski Volkswagen, tylko trochę mniejszy

Gdyby szukać materialnego symbolu gierkowskiej dekady, Polski Fiat 126p byłby jak znalazł. To za sprawą tego małego autka zaczęła się w PRL era masowej motoryzacji. Bo samochód – obok własnego mieszkania – miał być najbardziej widomym znakiem dobrobytu Polaków.

Adam Grzeszak
12.10.2021