Ludzie i style

Instawakacje

Wakacyjne trendy z Instagrama

Z lewej, od góry: Horseshoe Bend w Arizonie. Szklany most w chińskim Zhangjiajie. Włoskie Positano. Z lewej, od góry: Horseshoe Bend w Arizonie. Szklany most w chińskim Zhangjiajie. Włoskie Positano. EAST NEWS
Media społecznościowe coraz mocniej wpływają na to, gdzie i jak spędzamy urlop. Popularne są miejsca, które dobrze wyglądają na Instagramie.
Od lewej: lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Polskie Malediwy – Osadnik Gajówka. Okolice Hilo na Hawajach.Instagram, East News, PAP Od lewej: lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Polskie Malediwy – Osadnik Gajówka. Okolice Hilo na Hawajach.

Wycieczka słowackich nastolatków dociera do Wyżniego Stawu Rohackiego w Tatrach Zachodnich, niedaleko granicy z Polską. Ale tu pięknie – zachwyca się dziewczyna. Odkładają plecaki, wyciągają telefony i rozpierzchają się po okolicy. Jedna koleżanka robi drugiej zdjęcie pleców, gdy tamta patrzy w kierunku tafli wody, stojąc na jednym z kamieni przy brzegu. Obok grupka popędza inną, żeby podbiegła i zapozowała wspólnie z nimi. Robią sobie kilka wspólnych zdjęć, jak podskakują.

Opiekuna, który pokazuje na pobliskim zboczu kozicę, słucha mało kto.

Polityka 31.2019 (3221) z dnia 30.07.2019; Ludzie i style; s. 75
Oryginalny tytuł tekstu: "Instawakacje"

Czytaj także

Społeczeństwo

Wojna państwa Marcinkiewiczów

Historia Izabeli i Kazimierza Marcinkiewiczów toczy się jak wieloodcinkowy serial. Ale to, co długo było celebrycką, plotkarską farsą, w najnowszych odsłonach nabiera cech greckiej tragedii. Spór byłego premiera z byłą żoną to przypadek rozwodu publicznego, z wykorzystaniem mediów oraz nowych instytucji prawnych.

Martyna Bunda
06.08.2019