Ludzie i style

Instawakacje

Wakacyjne trendy z Instagrama

Z lewej, od góry: Horseshoe Bend w Arizonie. Szklany most w chińskim Zhangjiajie. Włoskie Positano. Z lewej, od góry: Horseshoe Bend w Arizonie. Szklany most w chińskim Zhangjiajie. Włoskie Positano. EAST NEWS
Media społecznościowe coraz mocniej wpływają na to, gdzie i jak spędzamy urlop. Popularne są miejsca, które dobrze wyglądają na Instagramie.
Od lewej: lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Polskie Malediwy – Osadnik Gajówka. Okolice Hilo na Hawajach.Instagram, East News, PAP Od lewej: lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Polskie Malediwy – Osadnik Gajówka. Okolice Hilo na Hawajach.

Wycieczka słowackich nastolatków dociera do Wyżniego Stawu Rohackiego w Tatrach Zachodnich, niedaleko granicy z Polską. Ale tu pięknie – zachwyca się dziewczyna. Odkładają plecaki, wyciągają telefony i rozpierzchają się po okolicy. Jedna koleżanka robi drugiej zdjęcie pleców, gdy tamta patrzy w kierunku tafli wody, stojąc na jednym z kamieni przy brzegu. Obok grupka popędza inną, żeby podbiegła i zapozowała wspólnie z nimi. Robią sobie kilka wspólnych zdjęć, jak podskakują.

Opiekuna, który pokazuje na pobliskim zboczu kozicę, słucha mało kto.

Polityka 31.2019 (3221) z dnia 30.07.2019; Ludzie i style; s. 75
Oryginalny tytuł tekstu: "Instawakacje"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Październik 2021: najciekawsze książki dla młodszych czytelników

Jak co miesiąc wybieramy książki mądre, ciekawe i estetycznie wydane. Dla najmłodszych czytelników.

Sebastian Frąckiewicz
23.10.2021