Ludzie i style

Strumień sportu

Platformy ze sportem

Zmieniły się nawyki widzów, którzy odchodzą od telewizorów do urządzeń mobilnych z aplikacjami serwisów VOD. Zmieniły się nawyki widzów, którzy odchodzą od telewizorów do urządzeń mobilnych z aplikacjami serwisów VOD. Dmytro Aksonov / Getty Images
Światowe telewizje tracą monopol transmisji wydarzeń sportowych. Do gry przystąpili giganci internetowi, w tym firma mająca zaplecze w Katowicach.
Sportowy streaming ma wiele interesujących funkcji. Można na przykład wyłączyć głos komentatora.PantherMedia Sportowy streaming ma wiele interesujących funkcji. Można na przykład wyłączyć głos komentatora.

Kibice piłkarscy na Wyspach Brytyjskich po lekturze programu telewizyjnego na pierwszy weekend grudnia mogli przeżyć lekki szok – w ramówce nie było żadnego meczu Premiership. To nie był strajk piłkarzy, żałoba narodowa ani nawet kataklizm pogodowy powodujący odwołanie ligowej kolejki. Chociaż niektórzy twierdzili, że mamy właśnie do czynienia z preludium trzęsienia ziemi – w ten oto sposób do gry na brytyjskim rynku futbolowych nadawców wszedł Amazon.

Amerykański gigant kupił prawa do pokazywania meczów Premiership.

Polityka 5.2020 (3246) z dnia 28.01.2020; Ludzie i style; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Strumień sportu"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Antyk nad Adriatykiem

Murowana pogoda, szmaragdowe morze, pyszne jedzenie i perły rzymskiej architektury. Na dodatek, jeśli przestrzegamy reguł, wakacje w Chorwacji będą po prostu bezpieczne.

Prezentacja
24.03.2021