Ludzie i style

Strumień sportu

Platformy ze sportem

Zmieniły się nawyki widzów, którzy odchodzą od telewizorów do urządzeń mobilnych z aplikacjami serwisów VOD. Zmieniły się nawyki widzów, którzy odchodzą od telewizorów do urządzeń mobilnych z aplikacjami serwisów VOD. Dmytro Aksonov / Getty Images
Światowe telewizje tracą monopol transmisji wydarzeń sportowych. Do gry przystąpili giganci internetowi, w tym firma mająca zaplecze w Katowicach.
Sportowy streaming ma wiele interesujących funkcji. Można na przykład wyłączyć głos komentatora.PantherMedia Sportowy streaming ma wiele interesujących funkcji. Można na przykład wyłączyć głos komentatora.

Kibice piłkarscy na Wyspach Brytyjskich po lekturze programu telewizyjnego na pierwszy weekend grudnia mogli przeżyć lekki szok – w ramówce nie było żadnego meczu Premiership. To nie był strajk piłkarzy, żałoba narodowa ani nawet kataklizm pogodowy powodujący odwołanie ligowej kolejki. Chociaż niektórzy twierdzili, że mamy właśnie do czynienia z preludium trzęsienia ziemi – w ten oto sposób do gry na brytyjskim rynku futbolowych nadawców wszedł Amazon.

Amerykański gigant kupił prawa do pokazywania meczów Premiership.

Polityka 5.2020 (3246) z dnia 28.01.2020; Ludzie i style; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Strumień sportu"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >