Ludzie i style

Nocne szwendy po Wołominie

Kiedy się wie, czym jest hydrant, to nawet na chodniki spogląda się inaczej. Kiedy się wie, czym jest hydrant, to nawet na chodniki spogląda się inaczej. Youtube
Kiedy się wie, czym jest hydrant, to nawet na chodniki spogląda się inaczej. Po Wołominie oprowadza czytelników „Polityki” Urszula Zajączkowska, poetka i botaniczka.

Zapraszamy na spacer z poetką i botaniczką Urszulą Zajączkowską, nominowaną do Paszportów „Polityki” w kategorii „Literatura”, autorkę tomu „Patyki i badyle” (Marginesy 2019). Jak na świat, zdawałoby się zwyczajny, patrzy artystka i znawczyni przyrody? Zachęcamy do obejrzenia i do lektury wywiadu Justyny Sobolewskiej w najnowszej „Polityce”.

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Niezbędnik

Skąd się biorą pioruny? Odpowiedź może zaskoczyć

Piorun pojawia się nagle, znika błyskawicznie i nie pozwala się łatwo zbadać. Skąd to budzące zachwyt i grozę zjawisko bierze energię oraz jak ją uwalnia? Odpowiedź może zaskoczyć.

Andrzej Hołdys
07.07.2020
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną