Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Nauka

Marcin Rotkiewicz wyróżniony za najlepszy tekst popularnonaukowy

Marcin Rotkiewicz otrzymał wyróżnienie za tekst „Milczenie Pasikoników” Marcin Rotkiewicz otrzymał wyróżnienie za tekst „Milczenie Pasikoników” Michał Mutor / Agencja Gazeta
Dziennikarz POLITYKI otrzymał wyróżnienie za tekst „Milczenie Pasikoników”. Gratulujemy!

Marcin Rotkiewicz został wyróżniony w prestiżowym konkursie im. Karola Sabatha na najlepszy tekst popularnonaukowy w polskich mediach.

Organizowany przez stowarzyszenie Naukowi.pl konkurs jest adresowany do wszystkich dziennikarzy, którzy dzięki swojej pracy popularyzują naukę, medycynę i technikę.

Dziennikarz POLITYKI zdobył wyróżnienie za tekst „Milczenie Pasikoników”, który został opublikowany 18 lutego 2015 r.

Jury konkursu doceniło wybór tematu wykraczającego poza typowe naukowe zagadnienia poruszane w mediach, rzetelność dziennikarską i popularyzatorską w wymagającej formie, jaką jest wywiad.

Główną nagrodę w konkursie otrzymała dziennikarka „Gazety Wyborczej” Olga Woźniak za tekst „Robak mój przyjaciel”, opublikowany 30 czerwca 2015 r. w dodatku „Nauka dla każdego”. Drugie wyróżnienie otrzymał jej redakcyjny kolega Wojciech Mikołuszko za tekst „Ewolucja ewolucji”.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Nikt ci tyle nie da, ile coach obieca. Sprawdziłam na własnej skórze

Coach wyremontuje mi duszę, wyznaczy ścieżkę do bogactwa, a nawet oczyści energię seksualną po byłych partnerach. Może też trzeźwo pomóc w wyzwaniach zawodowych. Oferta tych usług pokazuje, jak bardzo staliśmy się głodni wsparcia.

Joanna Cieśla
12.01.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną