Rynek

Złote na zielone

PORADNIK: Wsparcie dla budownictwa ekologicznego

Choć start dopłat do ekologii zbiegnie się w czasie z zakończeniem RnS, nowy program nawet w części nie zastąpi starego. Choć start dopłat do ekologii zbiegnie się w czasie z zakończeniem RnS, nowy program nawet w części nie zastąpi starego. Marek Sobczak / Polityka
Po sześciu latach rząd likwiduje słynny program dopłat do kredytów – pożyczki w ramach Rodziny na Swoim dostępne są tylko do końca roku. Potem wsparcie ze strony państwa dostaną wyłącznie budujący ekologicznie.
Polityka

Do zaostrzania przez banki kryteriów udzielania kredytów hipotecznych wszyscy zainteresowani nimi zdążyli się już przyzwyczaić. Połączenie kilku rekomendacji wydanych przez Komisję Nadzoru Finansowego (tzw. rekomendacje S i T – zawierają listy dobrych praktyk, czyli obostrzeń, których banki muszą przestrzegać), z coraz gorszą kondycją polskiej gospodarki, znacznie utrudniło dostęp do pieniędzy na zakup własnego domu czy mieszkania. Niestety, ostatnie miesiące przyniosły kolejne złe wiadomości.

Polityka 41.2012 (2878) z dnia 10.10.2012; Rynek; s. 76
Oryginalny tytuł tekstu: "Złote na zielone"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Żyjmy Lepiej

Kocie i psie lęki

Joanna Iracka o frustracjach i lękach, które trapią psy i koty, oraz o tym, jak można im pomóc.

Malwina Dziedzic
26.05.2020