Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Rynek

Urlop na wulkanie

Zamieszki turyście niestraszne

Polscy turyści coraz chętniej pozywają biura, żądając pieniędzy za rozmaite niedogodności, jakie spotkały ich podczas urlopu. Polscy turyści coraz chętniej pozywają biura, żądając pieniędzy za rozmaite niedogodności, jakie spotkały ich podczas urlopu. Tomasz Gawałkiewicz/Zaff / Reporter
Każdego roku amatorzy wypoczynku pod palmami przeżywają chwile napięcia: uda się wyjechać czy nie? Na przeszkodzie stawały już bankructwa biur podróży, ptasia grypa, a teraz kryzys w Egipcie. Jak nie epidemia, to przemarsz wojsk.
Polityka

Moi drodzy, jedziecie do Egiptu czy rezygnujecie?” – pyta na turystycznym forum internetowym wakacje.pl mleczyk1987. Natychmiast sypią się posty tych, którzy wykupili wczasy, ale się wahają, tryskające optymizmem komentarze tych, którzy właśnie wrócili, a także kibiców, którzy lubią się wypowiadać na każdy temat. Nie brakuje też wpisów osób wypoczywających w Egipcie: co wy tam wiecie, my wszystko widzimy z bliska. Każdy ma jednak inny punkt widzenia, bo kurorty, do których jeżdżą Polacy, są rozrzucone na dwóch kontynentach i znacznie od siebie oddalone.

Polityka 35.2013 (2922) z dnia 27.08.2013; Rynek; s. 34
Oryginalny tytuł tekstu: "Urlop na wulkanie"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >