Rynek

Smartfon jak tajfun

Ofiary nowoczesnych telefonów

Smartfon z odpowiednim oprogramowaniem, które nie pozwoli nam się zgubić nawet w obcym mieście. Smartfon z odpowiednim oprogramowaniem, które nie pozwoli nam się zgubić nawet w obcym mieście. David Malan/Getty Images / FPM
Nowe komórki potrafią tak dużo, że przestajemy kupować wiele innych urządzeń. A za wszystkie pozostałe będziemy już wkrótce płacić z pomocą smartfonów.
Zegarek przyszłości. Nieodległej.materiały prasowe Zegarek przyszłości. Nieodległej.

Kodak będzie żył. Słynna amerykańska firma z ponadstuletnią historią, znana z produkcji sprzętu fotograficznego, przetrwała restrukturyzację i nie zostanie zlikwidowana. Kodak skorzystał z możliwości ochrony przed wierzycielami, jaką daje amerykańskie prawo firmom, które przedstawią wiarygodny plan naprawczy. Jednak nowy Kodak, poza nazwą, nie ma wiele wspólnego ze starym. Nie będzie już sprzedawał aparatów fotograficznych. Teraz zajmie się głównie technologią druku, a swoje usługi ma świadczyć firmom, a nie ludziom.

Polityka 42.2013 (2929) z dnia 15.10.2013; Rynek; s. 40
Oryginalny tytuł tekstu: "Smartfon jak tajfun"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Wojna secesyjna: arystokrata Lee kontra łachmyta Grant

150 lat temu skończyła się wojna secesyjna. Armiami stron dowodzili generałowie Robert Edward Lee i Ulisses Grant. Reprezentowali dwie bardzo odmienne wersje sukcesu z amerykańskiego snu.

Grzegorz Mathea
14.04.2015