„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Rynek

Kwarantanna narodowa po świętach. Czy to ma sens?

Adam Niedzielski ogłasza kwarantannę narodową. Adam Niedzielski ogłasza kwarantannę narodową. Adam Guz / Kancelaria Prezesa RM
Zamiast luzowania kwarantanna narodowa – dla branży handlowej to informacja zła, a dla hotelarzy katastrofalna.

Nie ma nic gorszego niż zakazy, które są powszechnie łamane, a tak właśnie wyglądał zakaz korzystania z hoteli i kwater poza podróżami służbowymi. Nagle okazało się, że o ile w dużych miastach hotele są rzeczywiście praktycznie puste, o tyle w miejscowościach turystycznych wyjazdy „służbowe” nagle znacznie zyskały na popularności. Od 28 grudnia do przynajmniej 17 stycznia wszystkie hotele mają być zatem zamknięte z bardzo drobnymi wyjątkami dla personelu służby zdrowia

 • covid-19
 • koronawirus w Polsce
 • Reklama

  Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

  Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
  By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

  Informacja o RODO

  Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Czytaj także

  Kraj

  Układ się rozpada. Spowiedź byłego doradcy Morawieckiego

  Tomasz Krawczyk, były doradca Lecha Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, o nadziejach i złudzeniach ludzi PiS.

  Rafał Kalukin
  03.12.2020