Rynek

Zdrowo i z klasą

Przyszłość należy do nieruchomości, które zaspokajają potrzeby właścicieli na bardzo różne sposoby. Przyszłość należy do nieruchomości, które zaspokajają potrzeby właścicieli na bardzo różne sposoby. materiały prasowe
Atrakcyjne nieruchomości są nie tylko elegancko zaprojektowane i korzystnie położone. Architekci zadbali w nich również o jakość życia mieszkańców.
Apartamentowiec Bank Polski 1929 w Gdyni.materiały prasowe Apartamentowiec Bank Polski 1929 w Gdyni.

Luksusowe apartamenty w czasach pandemii jeszcze bardziej zyskały na atrakcyjności i okazały się ciekawą alternatywą dla symbolicznie oprocentowanych lokat bankowych. Na duże zainteresowanie klientów reagują deweloperzy, którzy wbrew prognozom sprzed roku nie wstrzymują kolejnych projektów.

W polskich warunkach atrakcyjność apartamentów o podwyższonym standardzie wynika także z ich wciąż rosnących cen. To właśnie nieruchomości traktuje się jako inwestycję o podwójnych korzyściach. Z jednej strony, dzięki systematycznie zwiększającej się wartości, pomagają one chronić pieniądze przed inflacją dużo skuteczniej niż tradycyjne oferty sektora finansowego.

Polityka 19.2021 (3311) z dnia 04.05.2021; Inwestowanie w nieruchomości; s. 48
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Zanim padły strzały II. Czarna wołga i tajemnicze fiolki pod kopalnią „Sosnowiec”

Jesienią 1981 r. w tłum górników kopalni „Sosnowiec” poleciały fiolki z duszącą substancją. Sprawców do dzisiaj nie znaleziono. Także motyw pozostaje niejasny, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że celem było wywołanie wrzenia w kraju i sprowokowanie siłowej konfrontacji.

Jan Dziadul
21.09.2021