Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Samochody odjechały

Samochody światu odjechały. Kup auto dziś, bo jutro będzie drożej

Iga Świątek świętuje triumf w zawodach. No i wygrany samochód, który jednak trzeba będzie dopiero wyprodukować. Iga Świątek świętuje triumf w zawodach. No i wygrany samochód, który jednak trzeba będzie dopiero wyprodukować. Imago Sport / EAST NEWS
Auto znów stało się dobrem rzadkim i pożądanym. Znalezienie nowego z salonu, jak i używanego to wyzwanie. Koniec z rabatami i negocjacjami. Kup dziś, bo jutro będzie drożej. Dla miłośników czterech kółek nadeszły ciężkie czasy.
Do końca kwietnia zarejestrowano w Polsce 157,6 tys. samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. To blisko o 14 proc. mniej niż w tym samym okresie 2021 r.Shutterstock Do końca kwietnia zarejestrowano w Polsce 157,6 tys. samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. To blisko o 14 proc. mniej niż w tym samym okresie 2021 r.

Iga Świątek po finałowym meczu turnieju WTA w Stuttgarcie, w którym pokonała Arynę Sabalenkę, odebrała cenne nagrody, w tym pięknego czerwonego Porsche Taycan GTS Sport Turismo. To pierwszy w historii Porsche z napędem elektrycznym, wart ponad 600 tys. zł. Iga zasiadła dumnie za kierownicą, odbyła sesję zdjęciową, po czym pożegnała się z e-autem. Na własny egzemplarz musi poczekać, bo jeszcze nie został wyprodukowany. Kiedy będzie gotowy, zostanie zawiadomiona przez dilera – wyjaśnił Tomasz Świątek, tata Igi.

Polityka 21.2022 (3364) z dnia 17.05.2022; Rynek; s. 45
Oryginalny tytuł tekstu: "Samochody odjechały"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >