Kogo pragną Polki?

Ten wymarzony
Agent Tomek z CBA jest w oczach większości Polek idealnym mężczyzną. Tak wynika z procesu posłanki Beaty Sawickiej, wyznań prawniczki Weroniki Marczuk-Pazury oraz z badań firm Millward-Brown i TNS OBOP.

Zostałam omotana i kompletnie się pogubiłam. Nie byłam w stanie niczego mu odmówić” – przyznała przed sądem posłanka Beata Sawicka, oskarżona o wzięcie łapówki od agenta CBA. Co posłankę omotało? Na początku wygląd Tomka: „Był wysoki, (...) smukła, wysportowana sylwetka, południowy typ urody, śniada cera, duże niebieskie oczy (...) dbał o siebie. Był przystojnym mężczyzną i eleganckim. Miał piękny uśmiech. Zawsze gustowne i markowe ciuchy, dobre buty. Był obwieszony złotą biżuterią, bransoletka i łańcuch na szyi, pachniał drogimi wodami. Kiedy czekał na mnie pod Sejmem, rozpinał kilka guzików koszuli”. Kręcone włosy miał zwykle wyżelowane. To reprezentantkę narodu opętało.

Niemal identyczny obraz krzyżówki fryzjera z kelnerem na wakacjach wyłania się z badania pod nazwą „Ideał mężczyzny”, przeprowadzonego przez firmę Millward-Brown (M-B) dla miesięcznika „Playboy”. Zdaniem respondentek powinien to być niebieskooki brunet, raczej wysoki i szczupły, zadbany, zawsze ogolony, ładnie pachnący, bez kolczyków i tatuaży. Nie musi się depilować, jeśli jest umiarkowanie owłosiony. Używa nie tylko wody toaletowej (80 proc.), ale kremu do twarzy i rąk, żelu do włosów, kremu pod oczy niekoniecznie.

Zamożny komandos

Z kolei zdaniem pań badanych przez OBOP dla firmy Ciszewski PR (listopad 2007 r.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną