Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Społeczeństwo

Smutek powrotów

Jak się studiuje z domu

Znajomi zostali w mieście, gdzie i tak nigdzie nie wychodzą, bo pandemia wszystko zamknęła. Zostaje tylko telefon i Messenger, ale ile można gadać na kamerce? Znajomi zostali w mieście, gdzie i tak nigdzie nie wychodzą, bo pandemia wszystko zamknęła. Zostaje tylko telefon i Messenger, ale ile można gadać na kamerce? Adela Podgórska
Wyludnili akademiki, stancje, stracili dorywcze prace i kontakt z przyjaciółmi. Z przymusu wrócili na garnuszek rodziców. Z dorosłych znów stali się dziećmi.
Dzień Maćka wygląda więc tak: pobudka, śniadanie, zajęcia przy kompie do późnego wieczora. Wieczorem projekty do zrobienia na zaliczenie. Chwila dla siebie i spać.PantherMedia Dzień Maćka wygląda więc tak: pobudka, śniadanie, zajęcia przy kompie do późnego wieczora. Wieczorem projekty do zrobienia na zaliczenie. Chwila dla siebie i spać.

Ania nie wiedziała, że życie można zapisać w Excelu. Teraz nawet czas wolny podzielony ma na kolumny. Kurs online z marketingu internetowego, obejrzeć „Dom z papieru”, przeczytać książkę po angielsku, pomalować pokój, umyć okna – to zadania na teraz.

Razem z Natalią do domu rodzinnego wrócił jej brat. Z żoną i dzieckiem. Szwagierka od kilku miesięcy jest na macierzyńskim, szwagier pracuje zdalnie; wrócili, bo w pandemii nie mogli się utrzymać w dużym mieście. – W domu jest nas w sumie piątka, w tym małe dziecko.

Polityka 49.2020 (3290) z dnia 01.12.2020; Społeczeństwo; s. 38
Oryginalny tytuł tekstu: "Smutek powrotów"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >