„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Społeczeństwo

Drama Kamerzysty

Fejm patoyoutubera

Po sieci krążą zdjęcia rozmowy, którą Łukasz W. prowadził ze swoim znajomym na komunikatorze. W. chwali się, że na „tych debilach” (czyli swoich fanach) zarobił 800 tys. zł. Po sieci krążą zdjęcia rozmowy, którą Łukasz W. prowadził ze swoim znajomym na komunikatorze. W. chwali się, że na „tych debilach” (czyli swoich fanach) zarobił 800 tys. zł. Adela Podgórska
Patoyoutuber znęcał się nad niepełnosprawnym chłopakiem. Nagrania pokazywał w sieci. Większości z setek tysięcy nastoletnich widzów film się spodobał.
Nowy kanał Kamerzysty zdobył milion subskrybentów w niespełna dwa miesiące.PantherMedia Nowy kanał Kamerzysty zdobył milion subskrybentów w niespełna dwa miesiące.

„Słuchaj, mam pojeba, który za kasę zrobi wszystko” – mówi do kamery chłopak z fioletowymi włosami. „Stary, on za 200 zł zje gówno świń” – zachwala. Po czym proponuje grę. Wraz z Kamerzystą (to zarówno ksywka, jak i funkcja, którą pełni) będą dawać chłopakowi „wyzwania” i proponować pieniądze za ich wykonanie. Jako przykład podaje skok z balkonu z pierwszego piętra. Kamerzysta udaje przez chwilę, że się waha. „Będziesz miał świetny odcinek, widzowie to docenią, zostawią łapkę w górę, każdy będzie zadowolony” – przekonuje fioletowowłosy.

Polityka 40.2021 (3332) z dnia 28.09.2021; Społeczeństwo; s. 36
Oryginalny tytuł tekstu: "Drama Kamerzysty"
Reklama

Czytaj także

Kraj

Wymarsz z religii

W szkołach średnich, w dużych miastach, uczestniczący w lekcjach religii to już mniejszość. Topniejąca z roku na rok.

Joanna Podgórska
01.12.2021