Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Świat

Serwis dla latarnika

Nowa telewizja dla Polonii

London Live Polish Music Festival w Londynie zorganizowany przez PKO BP. Dla Polaków i dla Brytyjczyków  –  żeby młodych Polaków lepiej poznali. London Live Polish Music Festival w Londynie zorganizowany przez PKO BP. Dla Polaków i dla Brytyjczyków – żeby młodych Polaków lepiej poznali. Krzysztof A. Edelman / Reporter
MSZ, niezadowolone z telewizji Polonia, obcina jej dotację. Zapowiada powołanie nowego kanału na zagranicę: TVP Polska, satelitarnej witryny kraju.
Parada Puławskiego w Nowym Jorku, to największe święto amerykańskiej Polonii  –  tej tradycyjnej i konserwatywnej.Piotr Redliński/Reporter Parada Puławskiego w Nowym Jorku, to największe święto amerykańskiej Polonii – tej tradycyjnej i konserwatywnej.

Ocena programu telewizji budzi zawsze wielkie emocje. Także TVP Polonii, która nie ma wielu sympatyków, choć w gruncie rzeczy jej program to głównie seriale z telewizji publicznej: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Nad rozlewiskiem”, stare filmy. Własny program jest skąpy, a okrętem flagowym pozostaje osobny serwis informacyjny Polonia 24. Temu, nie bacząc na sprawność i urodę prezenterek, dostało się od krytyków najwięcej. „To paleotelewizja” – napisał o nim branżowy miesięcznik mediów „Press”.

Polityka 21.2014 (2959) z dnia 20.05.2014; Świat; s. 52
Oryginalny tytuł tekstu: "Serwis dla latarnika"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >