O Polityce

Laur dla Joanny

Joanna Cieśla laureatką Nagrody im. prof. Romana Czarneckiego

Joanna Cieśla Joanna Cieśla Polityka

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów drugiej edycji Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego – jedynego konkursu w Polsce wyróżniającego autorów prac o edukacji – znalazła się Joanna Cieśla. Dziennikarka POLITYKI zdobyła laur w kategorii: artykuł publicystyczny. Szczególnie doceniono jej artykuły: „Bunt nauczycieli” (11),

Polityka 46.2019 (3236) z dnia 12.11.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Laur dla Joanny"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.