Temat tygodnia

Temat tygodnia. Odc. 135

Układanki opozycji. Co przyniesie współpraca PSL z Hołownią?

Za łatwo ulegliśmy mitowi jedności opozycji, która jest na wyciągnięcie ręki. Łukasz Lipiński rozmawia z Rafałem Kalukinem o kolejnych przetasowaniach wśród partii opozycyjnych i nabierającej rozpędu kampanii wyborczej.

Czy powstanie sojusz PSL z Polską 2050, czy też ludowcy zdecydują się na alians z PO? Jak Władysław Kosiniak-Kamysz zakończył prewencyjnie romans polityczny z Jarosławem Gowinem? Jaką rolę mógłby odegrać w kampanii wyborczej Rafał Trzaskowski? O kruszejącej stabilności sondażowej partii Szymona Hołowni i kolejnych ruchach opozycji przed jesiennymi wyborami Łukasz Lipiński rozmawia z publicystą i reporterem politycznym tygodnika „Polityka” Rafałem Kalukinem.

Cieszymy się, że słuchasz naszych podcastów. Powstają one również dzięki wsparciu naszych cyfrowych prenumeratorów. Aby w pełni skorzystać z możliwości słuchania i czytania tekstów naszych autorów z bieżących i archiwalnych wydań Polityki i wydań specjalnych dołącz do grona prenumeratorów Polityka.pl.

Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia w Sejmie przed wspólną konferencją prasowąSławomir Kamiński/Agencja Wyborcza.plWładysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia w Sejmie przed wspólną konferencją prasową

Więcej na ten temat
Reklama
Reklama