Już po raz 16. odbyły się Letnie Ogrody POLITYKI w Elblągu. Impreza ma swoją specyfikę, wierną publiczność i miejsce w ogólnopolskim kalendarzu wydarzeń kulturalnych. Ta edycja była jednak wyjątkowa.
Letnie Ogrody POLITYKI w Elblągu organizowane były po raz 15. Ten mały jubileusz zbiegł się z wielkimi rocznicami – 100-leciem odzyskania niepodległości i 50. rocznicą wydarzeń 1968 r. To nam podrzuciło tematy i preteksty.
W sobotę zakończyły się już 15. Letnie Ogrody POLITYKI. Zobaczmy, co się tam działo!
Ogrody POLITYKI w Elblągu to już instytucja z pokaźną tradycją. W tym roku było jak zwykle w przeszłości – gwarnie, barwnie, a niekiedy kontrowersyjnie. I o to właśnie chodziło.
Debaty, spotkania, pokazy filmów i warsztaty. Zapraszamy do Elbląga od 31 maja do 3 czerwca!
Trzynaste Letnie Ogrody Polityki w Elblągu (8–11 czerwca) pozostaną w pamięci z powodu wysokiej temperatury debat panelowych, na które tłumnie przyszła publiczność.
Jedenasta edycja Letnich Ogrodów POLITYKI w Elblągu da się zapamiętać przynajmniej z dwóch powodów: mocnej oferty muzycznej i wysokiej temperatury debat panelowych.
Tegoroczne Letnie Ogrody POLITYKI w Elblągu będziemy pamiętać nie tylko dlatego, że to jubileuszowa, dziesiąta odsłona. Najważniejsze okazały się niebanalne wrażenia i wzruszenia, wynikające z mieszania gatunków, form i przekazów.
W dniach 5-8 czerwca odbyła się jubileuszowa edycja Festiwalu Letnie Ogrody POLITYKI w Elblągu, który Biblioteka im. C. Norwida z Tygodnikiem POLITYKA z powodzeniem organizuje już dziesiąty raz z rzędu.
Za nami kolejne Ogrody POLITYKI w Elblągu. Gwiazdy (w imponującej liczbie) dopisały. Nie zawiedli też ludzie ze sfery biznesu, polityki i szeroko rozumianej kultury. To jednak ogół. Jeśli interesują Państwa szczegóły naszej corocznej imprezy, zapraszamy do obejrzenia fotogalerii - barw (i ludzi) feerii.