„Polityka” prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Inspiracje i porady

Nowy iPhone i dedykowane akcesoria – co warto kupić?

Nowy iPhone i dedykowane akcesoria – co warto kupić? Nowy iPhone i dedykowane akcesoria – co warto kupić? mat. pr.
Firma Apple znana jest z wielu doskonałych urządzeń. Świetne MacBooki, sprzęt do wirtualnej rzeczywistości Apple Vision Pro czy doskonałe iPhone'y sprawiają, że na całym świecie marka ta ma wielu gorliwych fanów. Nic zatem dziwnego, że premiera nowego telefonu, jakim jestem iPhone 15 Pro budzi wiele emocji.
  1. IPhone 15 - co wyróżnia model Pro Max?
  2. Jakie akcesoria warto zakupić do telefonu iPhone 15 z serii Pro?

Co warto wiedzieć na temat smartfonu, jakim jest iPhone 15 Pro Max?

IPhone 15 - co wyróżnia model Pro Max?

IPhone 15 Pro Max to wyjątkowy smartfon firmy Apple, który ma swoją premierę pod koniec września 2023 roku. Charakteryzuje go piękny, ponadczasowy wygląd, który podkreślają profilowane krawędzie i neutralne barwy. Telefon dostępny jest w następujących kolorach: tytan naturalny, tytan biały, tytan błękitny oraz tytan czarny. Wyświetlacz ma wielkość 6,1 cala w modelach 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ma jednak 6,7 cala. Jest on wyposażony w niegasnący wyświetlacz oraz technologię ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. IPhone 15 Pro posiada także technologię Dynamic Island. Ten wyjątkowy telefon to nowoczesność w eleganckim wydaniu, która zapewnia każdemu użytkownikowi najwyższy poziom doznań.

Jakie akcesoria warto zakupić do telefonu iPhone 15 z serii Pro?

Zarówno iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max to telefony najwyższej jakości, za czym idzie także wysoka cena. Oczywiście sprawia to, że konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. Dobre etui iPhone 15 to absolutna konieczność. Jest ono nie tylko świetnym sposobem na zmniejszenie ryzyka zniszczenia telefonu, ale także może być estetycznym dodatkiem. Dobre etui iPhone 15 Pro Max może być przezroczyste, dzięki czemu świetnie eksponuje walory iPhone'a lub w wybranym kolorze, dopasowanym do indywidualnych upodobań właściciela. Właściciele iPhone'a 15 Pro powinni także zakupić szkło hartowane na wyświetlacz oraz aparat, aby mieć pewność, że szyby nie będą zarysowane. Dodatkowe akcesoria, jakie warto posiadać to dedykowane smartfonom Apple słuchawki, które pozwolą na wygodne słuchanie muzyki czy oglądanie filmów.

Nowy iPhone 15 Pro i Pro Max to nowe możliwości i nowe rozwiązania, gwarantujące najwyższy poziom doświadczeń użytkownika i gwarantujące najnowocześniejsze udogodnienia. Konieczne są jednak odpowiednie zabezpieczenia, pozwalające zmniejszyć ryzyko zniszczenia sprzętu. Warto postawić przede wszystkim na starannie dopasowane do upodobań właściciela etui. Dzięki temu akcesorium można mieć pewność, że iPhone nie zostanie uszkodzony w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Materiał przygotowany przez Media Expert

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Zdelegalizować Kaczyńskiego, Trumpa i Orbána? Czyli jak naprawić kraj po populistach. Będzie wrzask

Prof. Kim Scheppele, socjolożka, o tym, jakie metody ma demokracja, aby poradzić sobie ze skutkami rządów populistów.

Jacek Żakowski
03.12.2023
Reklama