Rabaty na prenumeratę cyfrową Polityki

40% lub 50%

Subskrybuj
Świat

Międzytrumpizm

USA: Republikanie na pasku Trumpa

Marjorie Taylor Greene, republikańska członkini Izby Reprezentantów z Georgii i wyznawczyni ruchu QAnon. Marjorie Taylor Greene, republikańska członkini Izby Reprezentantów z Georgii i wyznawczyni ruchu QAnon. Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc / Getty Images
Amerykańscy Republikanie próbują odnaleźć samych siebie po szoku, jakim była dla nich ostatnia prezydentura.
Zwycięstwo Greene było pierwszym sygnałem, że w Partii Republikańskiej Trump wciąż rozdaje karty.Elijah Nouvelage/Reuters/Forum Zwycięstwo Greene było pierwszym sygnałem, że w Partii Republikańskiej Trump wciąż rozdaje karty.

Katastrofalne pożary lasów w Kalifornii spowodował laser umieszczony w kosmosie za pieniądze Rothschildów. Wszystko to, aby oczyścić teren pod kolej wielkiej prędkości, ulubiony projekt lewicy w tym stanie. „Szaleńcy” zabijający dzieci w amerykańskich szkołach to w rzeczywistości agenci opłaceni przez Demokratów, aby dowieść, czym grozi prawo do posiadania broni palnej. 11 września 2001 r. żaden samolot nie uderzył w Pentagon – rzekomy zamach terrorystyczny musiał być prowokacją rządu.

Polityka 13.2021 (3305) z dnia 23.03.2021; Świat; s. 58
Oryginalny tytuł tekstu: "Międzytrumpizm"

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Niezbędnik

Arabowie szukają mistrzów

Siła nauki arabskiej w okresie klasycznym to otwartość na zmiany, ale też zwykła ciekawość świata.

Mateusz Wilk
06.05.2014