Świat

Bajki PiS. Dlaczego Duda nie spotkał się z Bidenem?

Prezydent Andrzej Duda nie spotkał się z amerykańskim prezydentem Joe Bidenem przy okazji odbywającej się właśnie sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Prezydent Andrzej Duda nie spotkał się z amerykańskim prezydentem Joe Bidenem przy okazji odbywającej się właśnie sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Adam Chełstowski / Forum
Sugestie naszego rządu, że Dudzie nie zależało na spotkaniu z Bidenem, można między bajki włożyć. Każde spotkanie głowy państwa z prezydentem, bądź co bądź, supermocarstwa to zawsze sukces co najmniej piarowy.

Prezydent Andrzej Duda nie spotkał się z amerykańskim prezydentem Joe Bidenem przy okazji odbywającej się teraz sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Biden wygłosił tam we wtorek rano przemówienie, odbył rozmowę z premierem Australii Scottem Morrisonem, po czym samolotem Air Force One odleciał do Waszyngtonu.

O tym, że spotkanie Dudy z Bidenem nie jest przewidziane w programie jego wizyty w Nowym Jorku, informował poprzedniego dnia szef Biura Polityki Międzynarodowej w kancelarii Dudy Jakub Kumoch.

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013