„Seksu sens”. Nowe wydanie specjalne „Polityki”

O seksie warto rozmawiać! O seksie warto rozmawiać! Shutterstock
Od rewolucji seksualnej minęło tyle lat, a rozmowy o bliskości wciąż sprawiają nam trudność.

Brakuje nam nie tylko odpowiedniego języka, ale także wiedzy i świadomości własnych potrzeb. To tym większy problem, że o seksie – nie tylko własnym, ale też cudzym! – myślimy często i namiętnie. Warto więc o nim rozmawiać, ale też czytać.

W najnowszym cyfrowym wydaniu specjalnym POLITYKI podpowiadamy, jak rozmawiać o problemach w łóżku, przyglądamy się historii kobiecego orgazmu czy dziejom kontrowersyjnego (aby na pewno?) stosunku oralnego. Ale też udowadniamy, że zdrowie ani młodość nie są wymogiem, by cieszyć się z udanego życia seksualnego.

Temat edukacji seksualnej porusza też kampania „(Nie) mówmy o seksie” Storytel i fundacji SEXEDPL, w ramach której powstało sześć słuchowisk w gwiazdorskiej obsadzie, przełamujących mity związane z seksualnością.

Storytel i fundacja SEXEDPLmat. pr.Storytel i fundacja SEXEDPL

Ich bezpłatne fragmenty znajdziecie w wybranych tekstach z naszego wydania specjalnego „Seksu sens”, które – z okazji tej współpracy – jest otwarte również dla wszystkich abonentów POLITYKI posiadających pakiet Standard.

Teasery wszystkich słuchowisk są dostępne na YouTube.

Reklama
Seksu sens
My i (inne) zwierzęta
Dobre nawyki
Pokolenie Z
Przyjaźń

Cyfrowe wydania specjalne to wybór najlepszych tekstów dziennikarzy "Polityki" na ważne tematy, którym przyglądamy się pod różnym kątem. Dostępne są dla subskrybentów pakietów Premium i Uniwersum.