O Polityce

Grand Press: nominacje dla dziennikarzy POLITYKI

Nominowani do nagrody Grand Press: Malwina Dziedzic, Rafał Kalukin i Violetta Krasnowska. Nominowani do nagrody Grand Press: Malwina Dziedzic, Rafał Kalukin i Violetta Krasnowska.
W tym roku nominacje do nagrody Grand Press otrzymało troje naszych dziennikarzy: Malwina Dziedzic, Rafał Kalukin i Violetta Krasnowska.

Miło nam poinformować o kolejnych nominacjach dla naszych autorów w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dziennikarskich w Polsce. W tym roku nominacje do nagrody Grand Press otrzymało dwoje naszych dziennikarzy politycznych: Malwina Dziedzic w kategorii news (za opublikowany na stronach serwisu POLITYKI tekst „Gejmczendżer Tuska” – o powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki i ponownym objęciu przywództwa w Platformie) oraz Rafał Kalukin, którego nominowano do nagrody, zarówno w kategorii publicystyka (za artykuł o Jacku Kurskim „Straszny zgrywus”, POLITYKA 6), jak i wywiad (za rozmowę „Układ się rozpada” – z byłym doradcą Mateusza Morawieckiego, POLITYKA 49/20).

Ponadto podczas tegorocznej gali ma zostać wręczona nagroda, której wyjątkowo nie przyznano w ubiegłym roku – za wywiad. Przypomnijmy: w tej kategorii nominowana była Violetta Krasnowska (za rozmowę z prof. Ewą Łętowską „Nie chcę robić kłopotu”, POLITYKA 44/20).

Uroczysta gala wręczenia nagród Grand Press odbędzie się 7 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.

Polityka 50.2021 (3342) z dnia 07.12.2021; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama
Reklama