O Polityce

Grand Press: nominacje dla dziennikarzy POLITYKI

Nominowani do nagrody Grand Press: Malwina Dziedzic, Rafał Kalukin i Violetta Krasnowska. Nominowani do nagrody Grand Press: Malwina Dziedzic, Rafał Kalukin i Violetta Krasnowska.
W tym roku nominacje do nagrody Grand Press otrzymało troje naszych dziennikarzy: Malwina Dziedzic, Rafał Kalukin i Violetta Krasnowska.

Miło nam poinformować o kolejnych nominacjach dla naszych autorów w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dziennikarskich w Polsce. W tym roku nominacje do nagrody Grand Press otrzymało dwoje naszych dziennikarzy politycznych: Malwina Dziedzic w kategorii news (za opublikowany na stronach serwisu POLITYKI tekst „Gejmczendżer Tuska” – o powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki i ponownym objęciu przywództwa w Platformie) oraz Rafał Kalukin, którego nominowano do nagrody, zarówno w kategorii publicystyka (za artykuł o Jacku Kurskim „Straszny zgrywus”, POLITYKA 6), jak i wywiad (za rozmowę „Układ się rozpada” – z byłym doradcą Mateusza Morawieckiego, POLITYKA 49/20).

Ponadto podczas tegorocznej gali ma zostać wręczona nagroda, której wyjątkowo nie przyznano w ubiegłym roku – za wywiad. Przypomnijmy: w tej kategorii nominowana była Violetta Krasnowska (za rozmowę z prof. Ewą Łętowską „Nie chcę robić kłopotu”, POLITYKA 44/20).

Uroczysta gala wręczenia nagród Grand Press odbędzie się 7 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.

Polityka 50.2021 (3342) z dnia 07.12.2021; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama