Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Inspiracje i porady

Masz dość podwyżek w sklepach? Dzięki tej aplikacji sprawdzisz wszystkie promocje

Masz dość podwyżek w sklepach? Dzięki tej aplikacji sprawdzisz wszystkie promocje Masz dość podwyżek w sklepach? Dzięki tej aplikacji sprawdzisz wszystkie promocje mat. pr.
Ostatnie miesiące pokazują, że wzrastające ceny produktów w sklepach nie są mitem, o czym dobrze przecież wiedzą czytelniczki i czytelnicy POLITYKI. Każdy z nas ceni sobie ograniczanie zbędnych wydatków, dlatego narzędzia ułatwiające codzienne zakupy okazują się być na wagę złota. Gazetkowo to sprawdzona aplikacja do sprawdzania cen produktów oferowanych przez najpopularniejsze markety w Polsce. Całkowicie zrewolucjonizuje Twój sposób oszczędzania!

Czym jest aplikacja z promocjami Gazetkowo?

Każda mobilna apka z gazetkami opiera się na podobnym sposobie funkcjonowania. Informacje na temat promocji i okazyjnych cen mają sprawić, że konsumenci będą płacić za produkty spożywcze, higieniczne oraz kosmetyki jak najmniej, a taki sposób oszczędzania stanie się wydatnym wsparciem dla domowych budżetów. Rzeczywistość, jak zawsze, bywa jednak skomplikowana, dlatego spośród narzędzi dostępnych na rynku zaledwie część oferuje dostęp do wiarygodnych informacji o gazetkach promocyjnych z Lidla, Biedronki czy Pepco. W tym gronie szczególnie wyróżnia się Gazetkowo, czyli aplikacja do porównywania cen na miarę XXI wieku. Użytkownicy znajdą w niej najpotrzebniejsze funkcje, przez co robienie zakupów stanie się nie tylko bardziej oszczędne, ale też szybsze i wygodniejsze. Oto aplikacja do promocji, na którą wszyscy czekali!

Jakie funkcje oferuje Gazetkowo?

Gazetkowo to aplikacja z gazetkami w Google Play oraz w App Store (w dowolnej wyszukiwarce wystarczy wpisać „gazetki promocyjne Android” bądź „aplikacja gazetki promocyjne iOS”), której działanie jest banalnie proste. W jednym miejscu zebrane zostały aktualne przeceny, promocje i ciekawe oferty zakupu różnego typu produktów codziennego użytku. Można znaleźć tutaj między innymi ceny poszczególnych towarów żywnościowych z Lidla lub Biedronki, najciekawsze przeceny na kosmetyki w drogeriach Rossmann oraz Hebe, a także aktualne promocje na odzież z H&M lub Pepco. Wszystko, co zawierają cyfrowe gazetki sklepowe, aplikacja wyświetla na ekranach naszego urządzenia mobilnego. Zakres funkcjonowania Gazetkowo jest ogromny, ponieważ w katalogu aplikacji znalazło się miejsce na kilkadziesiąt marek, których próżno szukać w konkurencyjnych zbiorach promocji. Dla twórców usługi wygoda użytkownika odgrywa kluczową rolę, dlatego Gazetkowo jako aplikacja do promocji w sklepach ma być przede wszystkim funkcjonalna, a łatwy sposób przeszukiwania ofert pod kątem konkretnych produktów ma usprawnić cały proces zakupów. Oferowane w ten sposób możliwości są naprawdę imponujące – zwłaszcza, że każdy może spersonalizować główny ekran aplikacji, tak aby być na bieżąco z ofertami ulubionych dyskontów. Nadchodzi rewolucja w sposobie nabywania towarów!

Masz dość podwyżek w sklepach? Dzięki tej aplikacji sprawdzisz wszystkie promocjemat. pr.Masz dość podwyżek w sklepach? Dzięki tej aplikacji sprawdzisz wszystkie promocje

Czy aplikacja z gazetkami jest płatna?

Gazetkowo to dla wielu osób już teraz pierwsza i najlepsza aplikacja z gazetkami na iOS oraz smartfony z systemem Android. Korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne, a możliwość dostosowania wyświetlanych propozycji do sklepów w lokalizacji użytkownika pozwala wyodrębnić te marki, których asortyment jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Czasy, w których wierność poszczególnym marketom pozwalała zaoszczędzić w skali miesiąca pokaźne sumy, odeszły w niepamięć. Współcześnie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest nieustanne śledzenie dostępnych promocji i regularne zapoznawanie się z publikowanymi przez marki gazetkami promocyjnymi. Aplikacje, takie jak na przykład Gazetkowo, zdecydowanie ułatwiają dokonywanie codziennych zakupów, dlatego warto rozważyć zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń i wybór obiecującej alternatywy. Wszyscy przecież lubimy płacić mniej, więc dlaczego nie ułatwić sobie oszczędzania już na starcie? A zamiast przeglądać gazetki sklepowe, lepiej poświęcić ten czas na lekturę POLITYKI.

Materiał przygotowany przez Gazetkowo

Reklama

Czytaj także

null
Historia

Mieli rusyfikować, a się spolonizowali. Rosyjscy kolonizatorzy na Mazowszu

W XIX w. car sprowadził na Mazowsze rosyjskich kolonistów. Mieli krzewić rodzimą kulturę i zruszczać okoliczną ludność. Zamiast tego Rosjanie sami się spolonizowali.

Violetta Wiernicka
21.05.2024
Reklama