Rynek

Polski Ład kwasi miny. Wyborcy PiS też niezadowoleni

Jarosław Kaczyński wprowadza do Polskiego Ładu. Jarosław Kaczyński wprowadza do Polskiego Ładu. Mateusz Włodarczyk / Forum
Działacze PiS wiedzą, kogo po raz kolejny wybiorą do kierowania partią, niemiłą niespodzianką okazuje się natomiast złe przyjęcie przez wyborców Polskiego Ładu.

Polski Ład miał poprawić notowania ugrupowania rządzącego, tymczasem budzi sporo niechęci i niepokoju. Także wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości, którzy zostaną uderzeni po kieszeni. Humory działaczy podczas sobotniego zjazdu mogą więc być nieco zwarzone.

„Emerytura bez podatku” miała zadziałać na wyborców tak jak 500 plus, wyłącznie dobrze.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013