Listki CSR

Targi odpowiedzialnego biznesu

Materiały partnera
Już po raz siódmy, 12 kwietnia na stadionie PGE Narodowy odbędą się Targi CSR, których organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Tegoroczne wydarzenie przebiegać będzie pod hasłem „Biznes we współpracy”. – Podczas 7. Targów CSR chcemy pokazać rolę współpracy w odpowiedzialnym biznesie - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu. - Tworzenie partnerstw i wspólna realizacja przedsięwzięć, w oparciu o dialog z otoczeniem, to istota społecznej odpowiedzialności. 17. Cel SDG dedykowany jest właśnie partnerstwom, bez których realizacja pozostałych 16 Celów Zrównoważonego Rozwoju jest mało realna. Zamierzamy pokazać rozmaite formy współdziałania w świecie współczesnego biznesu, które zmieniają świat na lepsze. Dobrymi praktykami należy się dzielić, komunikować je - i do tego właśnie służą Targi CSR – dodaje Strzelczak.

Organizatorzy spodziewają się około 80 wystawców i 2000 zwiedzających, dla których targi będą okazją do wymiany doświadczeń w obszarze społecznej odpowiedzialności, nawiązania nowych relacji i budowania dialogu z różnorodnym otoczeniem. Wśród odbiorców Targów CSR znajdują się m.in.: przedstawiciele firm, administracji publicznej, czy organizacji pozarządowych zainteresowanych rozwijaniem i wdrażaniem CSR oraz konsumenci, studenci, dziennikarze. Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny.

Tygodnik POLITYKA jest wśród partnerów medialnych 7. Targów CSR.

Więcej informacji: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/).

Reklama

Czytaj także

Świat

Spór o Hagię Sophię w Stambule

Hagia Sophia znów znalazła się w samym centrum konfliktu politycznego. Ma pecha, bo od stuleci jest najlepszym miejscem w Turcji do toczenia wojen kulturowych.

Łukasz Wójcik
15.11.2016
Reklama