Listki CSR

Już 17 kwietnia wyniki VIII edycji Listków CSR POLITYKI

Listki CSR 2018 Listki CSR 2018 Polityka
Po raz kolejny przyznamy Złote, Srebrne i Białe Listki CSR. Tym razem za rok 2018.

Już po raz ósmy tygodnik POLITYKA we współpracy z firmą doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu zapraszają największe przedsiębiorstwa prowadzące działalność w Polsce do udziału w zestawieniu Złotych, Srebrnych i Białych Listków CSR POLITYKI.

Warunkiem udziału w zestawieniu jest wypełnienie ankiety na temat działań w ramach zrównoważonego rozwoju i miejsca CSR w firmie lub organizacji. Ankieta została przygotowana w oparciu o wytyczne normy ISO 26 000.

Wśród pytań znalazły się kwestie realizacji wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG’s). W tym roku koncentrujemy się na projektach związanych z gospodarką o obiegu zamkniętym, czyli realizacją celów: 7,9,12,13 i 14.

Wypełnij »ankietę.

Więcej na temat Listków CSR: www.polityka.pl/csr.

Na wypełnione online ankiety czekamy do 8 marca 2019 roku. Analiza wyników ankiet zostanie opublikowana w tygodniku POLITYKA 17 kwietnia 2019 roku.

Ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres mailowy: csr@polityka.pl

Reklama

Czytaj także

Niezbędnik

Skąd się biorą pioruny? Odpowiedź może zaskoczyć

Piorun pojawia się nagle, znika błyskawicznie i nie pozwala się łatwo zbadać. Skąd to budzące zachwyt i grozę zjawisko bierze energię oraz jak ją uwalnia? Odpowiedź może zaskoczyć.

Andrzej Hołdys
07.07.2020
Reklama