Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Listki CSR

Ogólnopolski konkurs Współistnienie w różnorodności

gólnopolski konkurs Współistnienie w różnorodności gólnopolski konkurs Współistnienie w różnorodności" mat. pr.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży, nauczycieli, pedagogów, studentów pedagogiki na krótką formę animacyjną poświęconą współistnieniu w różnorodności.

Uczelnia liczy na prace, które podejmować będą temat edukacji włączającej, tego co oznacza różnić się, jakie to uczucie, jak definiujemy różnorodność, jak możemy łączyć się, komunikować i współistnieć w różnorodnym społeczeństwie. Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają zarówno dzieci i młodzieży do 14 roku życia, jak i nauczycieli, pedagogów, studentów pedagogiki. Mile widziane będą również zgłoszenia z przedszkoli i szkół ogólnokształcących oraz od osób indywidualnych. Prace można też przesyłać zespołowo.

Akademię w konkursowych działania wspierają partnerzy projektu I_AM – Razem budujemy szkołę dla każdego – z Grecji, Cypru, Węgier i Polski. Pomysł na konkurs animacyjny ma na celu wspieranie edukacji włączającej poprzez innowacyjne, interdyscyplinarne podejście skoncentrowane na osobie i oparte na sztuce. W ramach I_AM prowadzimy i inicjujemy działania tworzące przyjazne środowisko dla dzieci z specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkołach ogólnodostępnych.

Zasady konkursu

Krótkie formy animacji wideo (do 3 minut) o tematyce edukacji włączającej, w formacie MP4 Full HD można przesyłać w terminie do 30 czerwca 2022 r. na adres e-mail: education2@animasyros.gr za pośrednictwem formularza.

Atrakcyjne nagrody

Członkowie i członkinie zwycięskich drużyn z każdego kraju uczestniczącego w projekcie I_AM (Cypr, Grecja, Węgry, Polska) zaprezentują swoje prace na Międzynarodowym Festiwalu Animacji Animasyros, 20-25 września 2022 r. w Grecji, na wyspie Syros. Nagrodzone filmy prezentowane będą również na festiwalach animacji w całej Europie oraz rozpowszechniane za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych projektu I_AM i partnerów.

Więcej na:

Reklama

Czytaj także

null
Kraj

Kolejny zjazd Lewicy. Tkwi w pułapce, a przed nią scenariusze złe i jeszcze gorsze

Pokiereszowana w kolejnych wyborach Lewica już wie, że kręci się w kółko i w najlepszym razie czeka ją dalszy dryf. Ale kręcić się będzie nadal, bo ma do wyboru jedynie scenariusze złe i jeszcze gorsze.

Rafał Kalukin
16.04.2024
Reklama