Świat

Andrzej Duda w wywiadzie dla Fox News. Dyplomatyczny samobój

Tylko ok. 5 minut trwał szumnie zapowiadany przez Pałac Prezydencki wywiad Andrzeja Dudy z gwiazdą prawicowej telewizji Fox News Tuckerem Carlsonem. Tylko ok. 5 minut trwał szumnie zapowiadany przez Pałac Prezydencki wywiad Andrzeja Dudy z gwiazdą prawicowej telewizji Fox News Tuckerem Carlsonem. Adam Chełstowski / Forum
Wystąpienie prezydenta RP w programie sztandarowego ultrasa, który stał się propagandową tubą Trumpa, wciąż kwestionującego legitymację Bidena do rządzenia, trudno uznać za wzór publicznej dyplomacji.

Tylko ok. 5 minut trwał szumnie zapowiadany przez Pałac Prezydencki wywiad Andrzeja Dudy z gwiazdą prawicowej telewizji Fox News Tuckerem Carlsonem. Prezydent RP rozmawiał z nim w piątek w czasie swej wizyty na sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku, ale Carlson – którego program jest znanym forum zajadłej opozycji wobec demokratycznej administracji

 • Andrzej Duda
 • USA
 • Warte przeczytania

  Reklama

  Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

  Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
  By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

  Informacja o RODO

  Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Czytaj także

  Społeczeństwo

  Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

  Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

  Elżbieta Turlej
  24.01.2013