Mea pulpa

Dubeltowy pop z góralskim feelingiem
Najsłynniejsi krajowi bliźniacy z gór wracają z kolejną płytą. Bracia Łukasz i Paweł Golec konsekwentnie grają dubeltowy pop z góralskim feelingiem. Tym razem nie obiecują „San Francisca na ściernisku”. Lata pracy w show-biznesie zaowocowały nieco bardziej osobistymi refleksjami: „Nie chcę żadnej sławy i mamony, wolę swoje ciepłe kalesony”. Podobno jeden z braci w młodości zamknął drugiego w lodówce i następnie o tym zapomniał. To po latach wychodzi
 • Bez względu na werdykt przeżartego przez żółć jury i nie mniej sfrustrowanej publiczności naszą faworytką jubileuszowej edycji „Tańca z gwiazdami” pozostaje Iga Wyrwał, rozmiar DD. Jak na razie jest to jedyna uczestniczka show, o której parkietowej kaskaderce donoszą zachodnie media. I nie dziwota. Gdy tańczy Iga z partnerem, to czasami jest tak, jakby tańczyły trzy osoby. A momentami to i cztery.
 • To jest come back w iście amerykańskim stylu. Artystka co prawda nigdzie nie odchodziła, ale za to wróciła na ostro. Majka Jeżowska, znana głównie jest z tego, że straszy repertuarem kolejne już pokolenie dzieci. W programie „Jazda Figurowa” wyznała: „Na co dzień bardzo lubię świntuszyć. Po seksie lepiej się śpiewa. Robiłam to kiedyś w moich falbankach przed koncertem. To podnosi adrenalinę. Struny głosowe też lepiej pracują...”. To się nazywa śpiewać z oddaniem.
 • To wielkie wyróżnienie, pod którym chyba podpisać możemy się wszyscy. Irena Kwiatkowska, wspaniała aktorka komediowa, która kończy 97 lat, została udekorowana przez pana prezydenta medalem. Dostała Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. Podobno pan prezydent bardzo wysoko ceni jej rolę w „Wojnie domowej”. Swoją zresztą też.
 • Na okładki pism wróciła Kasia Tusk. Kasia rozwija się prawidłowo, co zresztą pięknie ukazują zdjęcia. Kasia też mówi: „Czasem myślę, Boże, pozwól mi być na tyle mądrą, by nie zranić taty, nie rozczarować go, nie zawieść”. My z kolei myślimy coraz częściej, że jej tata myśli: „Boże, pozwól mi być na tyle mądrym, by nie zranić córki, nie rozczarować jej, nie zawieść”. I tak do wyborów.
 • Do medialnej ofensywy przystąpiła Weronika Rosati. W magazynie metafizycznym „Gala” rzekła, co następuje: „Moim guru, wielką nauczycielką, którą noszę w sercu i uważam za pierwszą przewodniczkę, jest Halina Machulska. Pierwsza powiedziała mi, że mam talent. Do tej pory trudno mi w to uwierzyć”. My też uważamy, że niektórym ludziom to nie można wierzyć.
 • Po spektakularnej karierze w reality show „Big Brother”, po brawurowych rolach w filmach, serialach i dokumentach, po zamordowaniu rynku muzycznego megahitem „Dwa gołębie” Agnieszka Frykowska nie ustaje. Tym razem, już po skończeniu szkoły aktorskiej, dostała pierwszoplanową rolę kukułki w telefonicznym zegarze. Można ją ściągnąć na swoją komórkę za 7,32 zł. Niestety, czasy, gdy to aktorka ściągała wszystko, bezpowrotnie minęły.
 • Pomimo zapewnień rządu oraz ministra finansów inflacja w kraju szaleje i to bardzo. W minionym tygodniu „Super Express” zaszokował czytelników informacją, że Edyta Górniak będzie dostawać za jeden odcinek programu „Jak oni śpiewają” kwotę 40 tys. zł. Tego samego dnia serwis Pudelek podał kwotę 30 tys., a dzień poźniej „Dziennik” już tylko 20. Boimy się czytać dalej, bo może się okazać, że pani Edzia pracuje tylko za jedzenie i fryzjera.
 • Wszystkim, którzy z bólem serca spoglądają na gasnącą gwiazdę Edyty Górniak, radzimy krótko – nie lękajcie się! Jest w końcu jeszcze Paula. Pani Paula okrzyknięta została idealnym imitatorem, klonem, kopią pani Edyty. Pani Paula ma taki sam głos, barwę, pięć oktaw, problemy z mężem, synka, narzeczonego, regionalną przeszłość, emocjonalny cepeliowy sznyt oraz w wywiadach brawurową szczerość godną przesłuchań w Guantanamo.
 • To cios porównywalny z odejściem od zawodu Marlona Brando czy Marka Kondrata. Weronika Książkiewicz, aktorka znana z filmu „Mała Moskwa”, w którym zagrała rolę „dziewczyny na cmentarzu”, pragnie porzucić aktorstwo na czas wychowania dziecka. Życzymy wielu dzieci.
 • W magazynie „Viva!” wywiad miesiąca ze stylistą Tomkiem Jacykowem. Czego się można dowiedzieć o Tomku z „Vivy!”? Że na ulicy jest w stanie nie poznać własnej matki, jest pępkiem świata, witał się z koronowanymi głowami, sika do umywalki, jest jednym z najpopularniejszych kolesi w tym kraju, nie cierpi małych dzieci, uwielbia siebie i jest mniejszy od katedry Notre Dame. No cóż. Jaki dzwonnik, taka katedra.
 • Monika Richardson, gwiazda TVP na wygnaniu, ujawniła sekrety swej nieprzeciętnej urody i linii. „Trzeba trzymać się podstawowych zasad higieny osobistej, jeść marchewkę i oglądać jogging” – wyjawiła dziennikarka. Po joggingu Moniki po wszystkich stacjach podobno ostatnio marchewkę pokazał jej TVN.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną