Nie tylko piłka
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 to z pewnością święto kibiców – przez kilka tygodni wszystkie środki przekazu będą podawać informacje głównie o turnieju. Co jednak z osobami, które za sportem nie przepadają? Bez obaw, nie pozostaną na lodzie.

Z całą pewnością rozgrywki ważnych meczów, szczególnie tych z udziałem naszej reprezentacji, będą pełne okrzyków radości lub frustracji. Wielu z nas jednak nie będzie zainteresowanych śledzeniem piłkarskich wydarzeń, ale chciałoby zrelaksować się przed ekranem. Operatorzy telewizji cyfrowej nie zapomnieli także i o tej grupie klientów – propozycja do nich skierowana jest godna uwagi. Warto zwłaszcza spojrzeć na ofertę multiroom w nc+, dzięki której możemy oglądać różne programy nawet na sześciu telewizorach jednocześnie – era wojen o pilota zostanie bardzo szybko zażegnana.

Trudno zadecydować

Nie trzeba się obawiać, że piłka nożna będzie dominować na wszystkich kanałach – co prawda znaczna ich część faktycznie poświęci czas transmisji na wydarzenia sportowe związane z mistrzostwami, ale telewidz nadal będzie miał ogromny wybór innych treści. Oferta jest tak bogata, że wprost nie sposób będzie stwierdzić: „w telewizji nie ma nic ciekawego”.

Czerwiec zapowiada się interesująco zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i tych stroniących od tej dyscypliny. Jedną z ciekawszych propozycji jest premierowa emisja na CANAL+  głośnego i docenionego przez krytyków filmu Karbala, który opowiada o 4 dniach piekła, czyli jednej z największych bitew Polaków po II wojnie światowej. Wartym polecenia tytułem jest też Oscarowa© Ex Machina – nagrodzony thriller z Alicią Vikander w roli głównej. Premierowa emisja w czerwcu w CANAL+.

©2014 Universal, Film4 and DNA Films. All Rights Reserved.
mat. pr.

©2014 Universal, Film4 and DNA Films. All Rights Reserved.

Młodsi widzowie w czasie rozgrywek Mistrzostw Europy obejrzeć będą mogli m.in. animowany superprzebój Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów, o przygodach leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębnego o imieniu Diego i Scrata – wiewiórki. Wartymi obejrzenia będą również pełnometrażowe przygody małych, żółtych i zwariowanych potworków, czyli film animowany „Minionki”. Obydwa tytuły na CANAL+ FAMILY.

Co w przypadku, gdy filmy i programy emitowane równolegle do transmisji meczów nas nie zainteresują? Polecamy wypożyczalnię VOD+.W czerwcu znajdziemy tam tytuły takie jak Nienawistna ósemka – najnowsze dzieło Quentina Tarantino, Zjawę z Leonardem DiCaprio – film, który przyniósł aktorowi zasłużonego Oscara, a także Londyn w ogniu z Morganem Freemanem.

Cineman
mat. pr.

Cineman

Š 2016 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.
mat. pr.

Š 2016 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.

Warto też pamiętać, że piłka nożna to nie jedyna dyscyplina, w której w czerwcu będą mieć miejsce ważne wydarzenia – na CANAL+ SPORT będziemy mogli obejrzeć także finały NBA czy jeden z ważniejszych turniejów w świecie golfa – U.S. Open.

Świat seriali

Miłośnicy srebrnego ekranu na pewno się nie zawiodą. Kontynuowana będzie emisja seriali takich jak Kłamstwa na sprzedaż (najnowszy, piąty sezon, emitowany będzie na Seriale+), Lucyfer na podstawie komiksu Neila Gaimana i Mike’a Careya czy „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, czyli gratka dla fanów Marvela.

 Młodszym widzom polecamy serial animowany Angry Birds Stella 2, stworzony na podstawie popularnej gry mobilnej, a także drugi sezon znanej animacji Księga dżungli, oba tytuły do zobaczenia na TeleTOON+.

.
mat. pr.

.

Š 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation.  All rights reserved.
mat. pr.

Š 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.

Nie tylko kanały

Nie każdy jest fanem piłki nożnej – to zrozumiałe również dla operatorów telewizji cyfrowej. Dlatego w okresie mistrzostw nie trzeba rezygnować z oglądania telewizji, ponieważ – wbrew obawom – transmitowane w niej będą nie tylko mecze. Miłośnicy filmów i seriali z pewnością będą ukontentowani na myśl o przygotowanych dla nich premierach, podobnie jak i widzowie programów dokumentalnych czy przyrodniczych. A jeśli i tego będzie za mało, to pozostaje szeroka oferta usług internetowych dostarczanych wraz z pakietami telewizji cyfrowej. Do wyboru mamy zarówno głośne tytuły, które były emitowane w kinach zaledwie kilka tygodni temu, a także interesujące propozycje serialowe, dokumentalne, również sportowe, czy bajki i animacje dla dzieci – na okres Mistrzostw Europy 2016 nie trzeba gorączkowo myśleć nad znalezieniem zastępczego źródła rozrywki, ponieważ osoby, które nie śledzą zmagań na murawie, otrzymają bogatą ofertę programową.

Materiały promocyjne

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj