18. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Zgłaszajcie się!
Już tylko do 10 lutego czekamy na zgłoszenia studentów 4. lub 5. roku wszystkich wydziałów i kierunków artystycznych polskich uczelni.
mat. pr.

Artystyczna Podróż Hestii od 17 lat przygląda się młodym talentom i nagradza najbardziej obiecujących twórców. Każda edycja konkursu daje pretekst do szerszego mówienia o kondycji, doświadczeniach i obawach młodej generacji artystów.

Udział w konkursie APH to szansa na pokazanie swoich prac w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Na laureatów czeka ponadto profesjonalna rezydencja artystyczna i wyjątkowa podróż do miejsc, w których najnowsze trendy w sztuce są inspiracją do dalszego rozwoju. Zwycięzca 17. edycji udał się np. do Nowego Jorku.

Uczestnicy konkursu APH szukają własnej drogi, eksplorując różnorodne media i tematy. Finaliści i laureaci konkursu pokazują nam przestrzenie, o których zapomnieliśmy lub też nie chcemy pamiętać. Zwiedzający wystawę finałową są ciekawi, na jakie tematy społeczne, obyczajowe i artystyczne kierują swoją uwagę młodzi współcześni polscy twórcy.

Już tylko do 10 lutego czekamy na zgłoszenia studentów 4. lub 5. roku wszystkich wydziałów i kierunków artystycznych polskich uczelni.

Szczegóły na stronie: Artystyczna Podróż Hestii

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj