Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Kultura

Mona Lisa w salonie

. . mat. pr.
Mona Lisa na wyłączność? Teraz można kontemplować to bezcenne dzieło godzinami i bez wychodzenia z domu. Zdjęcia z wakacji i artystyczne fotografie kolegi ze studiów?

O jakość wrażeń zadba telewizor Samsung The Frame, który dzięki zastosowaniu nowej Matowej Powłoki Ekranu oddaje charakter i detale każdego zdjęcia i obrazu. Subtelne pociągnięcia pędzla czy mglisty poranek uwieczniony nad jeziorem będą wiernie odwzorowane, a efekty spektakularne. Z Trybem Sztuka i dostępem do Art Store[1] ekran wypełni się arcydziełami z kolekcji prestiżowych galerii i muzeów.

.mat. pr..

Dziś do wyboru jest ponad 1600 dzieł, w tym obrazy Rubensa, Moneta, Van Gogha czy Davida Alana Harveya. Przyjemność w obcowaniu ze sztuką potęguje unikatowy Design Obrazu, rozbudowane możliwości w zakresie personalizacji – wymienne ramki i różne opcje montażu. The Frame ma do zaoferowania równie dużo jeśli chodzi o domową rozrywkę. Ekran w technologii QLED w połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów, dzięki technologii Quantum Dot oddaje miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności.

.mat. pr..

https://www.samsung.com/pl/lifestyle-tvs/the-frame/highlights/

[1] Aby cieszyć się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Materiał przygotowany przez Samsung.

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Pusty Kościół. To już jest krach

Ks. prof. Andrzej Kobyliński o problemie pedofilii i innych grzechach polskiego Kościoła, kryzysie powołań oraz galopującej laicyzacji młodych.

Joanna Podgórska
04.03.2021
Reklama