Kultura

Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show

Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show mat. pr.
Modivo & eobuwie.pl prezentują wyjątkowe wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było – pokaz mody online Supervision Fashion Show, stworzony w co-brandzie, podczas którego zaprezentowano kolekcję na sezon wiosna-lato 2021. Projekt ma międzynarodowy charakter i globalny zasięg. Transmisja pokazu odbyła się na stronach Modivo i eobuwie.pl i na kanałach w mediach społecznościowych, a także na kilkunastu rynkach zagranicznych.

Klienci oraz pasjonaci mody mogli obejrzeć najmodniejsze looki na wiosnę-lato i poznać najgorętsze trendy. Na wybiegu nie zabrakło looków w stylu high fashion, nawiązujących do najmocniejszych tendencji, ale również wygodnych zestawów athleisure oraz business casual w nowoczesnym wydaniu.

Na wybiegu nie zabrakło looków w stylu high fashion, nawiązujących do najmocniejszych tendencji, ale również wygodnych zestawów athleisure oraz business casual w nowoczesnym wydaniu.mat. pr.Na wybiegu nie zabrakło looków w stylu high fashion, nawiązujących do najmocniejszych tendencji, ale również wygodnych zestawów athleisure oraz business casual w nowoczesnym wydaniu.

„Za nami wspaniałe wydarzenie, które oddaje naszą modowo - technologiczną pasję łączącą aktualne trendy i inspiracje z najwyższej jakości produktami. Jesteśmy niesamowicie dumni, że pomimo pandemii i związanych z nią utrudnień udało nam się w bezpiecznej konwencji zaprezentować szerokie portfolio najnowszych, światowych kolekcji zaprojektowanych z myślą o sezonie wiosna-lato 2021. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, a naszym partnerom biznesowym i patronom medialnym za wsparcie w realizacji wydarzenia. Szczególne wyrazy uznania za poprowadzenie tego projektu kieruję do teamów eobuwie.pl oraz Modivo! Bez Was nie byłoby to możliwe” – komentuje CEO eobuwie.pl SA Marcin Grzymkowski.

Na pokazie zaprezentowane zostały stylizacje marek: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond, ICEBERG oraz Rage Age.mat. pr.Na pokazie zaprezentowane zostały stylizacje marek: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond, ICEBERG oraz Rage Age.

Na pokazie zaprezentowane zostały stylizacje marek: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond, ICEBERG oraz Rage Age. Stworzyły je m.in. topowi styliści z najważniejszych modowych magazynów, m.in. między innymi przez Karlę Gruszecką z Vogue Polska, Karolinę Limbach z Elle, Maję Naskrętską z Glamour i Elle, Amir Dobos z Cosmopolitan z Rumunii, czy stylistę z Vogue Czechoslovakia, którzy podzielili się swoją wizją z wiosenno-letniego sezonu. Monochromatyczne total looki w modnym odcieniu beżu, detale boho i nawiązania do eklektycznych lat 80. i 90., a także komfortowe stylizacje - składające się z najwyższej jakości materiałów dresy, legginsy i bluzy - to główne kierunki nowej kolekcji Modivo i eobuwie.pl. Choć obecna sytuacja nie sprzyja noszeniu wieczorowych kreacji, nie mogło ich zabraknąć na pokazie. Czujemy się w nich wyjątkowo i sprawiają, że bawimy się modą.

Oprawa pokazu Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show, który wciąż jest dostępny na kanałach social media, m.in. w serwisie YouTube, nawiązuje do dobrze znanych motywów sił natury, m.in. wiatru i wody.mat. pr.Oprawa pokazu Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show, który wciąż jest dostępny na kanałach social media, m.in. w serwisie YouTube, nawiązuje do dobrze znanych motywów sił natury, m.in. wiatru i wody.

W Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show w charakterze modelek i modeli wystąpiły najgorętsze nazwiska, w tym m.in.: Monika JAC Jagaciak, która otworzyła i zamknęła pokaz, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, a także Jakob Kosel i Piotr Czaykowski, Sebastian Chłodnicki.

„Cenię sobie pracę wśród ludzi i energię, którą mogę z nimi wymienić. Brakowało mi ludzi i atmosfery, związanej z pokazem mody. Mimo tego, że zrobiliśmy to wydarzenie online i tak fajnie było spotkać się ze wszystkimi i pracować wspólnie przy tak wielkim projekcie, jak Modivo i eobuwie.pl Supervision Fashion Show” – mówi Monika Jagaciak, top modelka.

Oprawa pokazu Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show, który wciąż jest dostępny na kanałach social media, m.in. w serwisie YouTube, nawiązuje do dobrze znanych motywów sił natury, m.in. wiatru i wody. Zostały one zinterpretowane na nowo i pokazane w zupełnie nowej, digitalowej odsłonie. Głównym motywem jest wiatr, który przewija się przez malownicze slajdy, zwiastując pozytywną energię i ekscytujące zmiany. Modowe marki zabrały widzów pokazu w estetyczną podróż, która była możliwa dzięki nowoczesnej technologii. Morskie kadry, wysokie fale, mieniący się piasek i pozostałe krajobrazy idealnie dopełniły stylizacje na sezon wiosna-lato 2021. Zwieńczeniem oprawy pokazu była energetyczna muzyka – wyprodukowana na potrzeby wydarzenia - która stworzyła niepowtarzalny klimat. Partnerami technologicznymi pokazu są Mastercard oraz PayU.

Polityka 17.2021 (3309) z dnia 20.04.2021; Kultura; s. 91
Reklama

Czytaj także

Ja My Oni

Dlaczego niektórzy są bardziej kochliwi?

Co sprawia, że jedni zakochują się łatwiej niż inni, i dlaczego niektórzy mają w miłości szczęście, a inni nie.

Magdalena Kaczmarek
09.02.2016
Reklama