Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Paszporty POLITYKI

Paszporty POLITYKI 2014 od kulis

Tomasz Kot i chwila dla fleszy. Tomasz Kot i chwila dla fleszy. Cafardini / Materiały promocyjne
Po uroczystej gali Paszportów POLITYKI przychodzi czas na – równie ważny jak sama gala – bankiet. Jak co roku był on okazją do spotkań i rozmów twórców polskiej kultury, zarówno tych już uznanych i nagradzanych, jak i debiutantów.

W zakulisowych rozmowach uczestniczyli m.in. ludzie kultury. Obecni byli również politycy: Bronisław Komorowski z żoną, minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna, minister kultury prof. Małgorzata Omilanowska, marszałek Sejmu Radosław Sikorski. Stawili się też laureaci poprzednich edycji. I dziennikarze. Co wynikło z tych spotkań? Albo raczej – co wyniknie?

Agnieszka Holland w centrum. A wokół: Katarzyna Adamik, Małgorzata Walewska, przewodniczący Stowarzyszenia ZAiKS Janusz Fogler.Tadeusz Późniak/PolitykaAgnieszka Holland w centrum. A wokół: Katarzyna Adamik, Małgorzata Walewska, przewodniczący Stowarzyszenia ZAiKS Janusz Fogler.

(Wybrani) sprawcy całego zamieszania. Kilka godzin przed wielkim wieczorem.Aleksandra Żelazińska/Polityka(Wybrani) sprawcy całego zamieszania. Kilka godzin przed wielkim wieczorem.

Same Panie. Od lewej: prof. Małgorzata Omilanowska, Lena Kolarska-Bobińska, Anna Komorowska, Janina Paradowska oraz Agnieszka Holland. Polska jest jednak również kobietą.Tadeusz Późniak/PolitykaSame Panie. Od lewej: prof. Małgorzata Omilanowska, Lena Kolarska-Bobińska, Anna Komorowska, Janina Paradowska oraz Agnieszka Holland. Polska jest jednak również kobietą.

Tutaj: para prezydencka, Małgorzata Walewska oraz Andrzej Klesyk i Wojciech Wróblewski z PZU.Tadeusz Późniak/PolitykaTutaj: para prezydencka, Małgorzata Walewska oraz Andrzej Klesyk i Wojciech Wróblewski z PZU.

Zdzisław Pietrasik, rysownik Henryk Sawka oraz Iwona Śledzińska-Katarasińska.Tadeusz Późniak/PolitykaZdzisław Pietrasik, rysownik Henryk Sawka oraz Iwona Śledzińska-Katarasińska.Rozmowa o kulturze czy polityce? Agnieszka Holland i Grzegorz Schetyna.Tadeusz Późniak/PolitykaRozmowa o kulturze czy polityce? Agnieszka Holland i Grzegorz Schetyna.

Marian Turski zanurzony w rozmowie z prezydentem Bronisławem Komorowskim.Tadeusz Późniak/PolitykaMarian Turski zanurzony w rozmowie z prezydentem Bronisławem Komorowskim.

Prezydent, Małgorzata Walewska i jej siostra.Tadeusz Późniak/PolitykaPrezydent, Małgorzata Walewska i jej siostra.

Kolejne gratulacje przyjmuje Agnieszka Holland.Tadeusz Późniak/PolitykaKolejne gratulacje przyjmuje Agnieszka Holland.Politycy w dobrych nastrojach.Tadeusz Późniak/PolitykaPolitycy w dobrych nastrojach.

Dziennikarz muzyczny POLITYKI Mirosław Pęczak oraz L.U.C. Czułości.Tadeusz Późniak/PolitykaDziennikarz muzyczny POLITYKI Mirosław Pęczak oraz L.U.C. Czułości.

Janina Paradowska zawsze stawia polityków pod ścianą.Tadeusz Późniak/PolitykaJanina Paradowska zawsze stawia polityków pod ścianą.

Andrzej Mleczko razem z dziennikarką Martą Kuligowską.Michał Baranowski/AKPAAndrzej Mleczko razem z dziennikarką Martą Kuligowską.

Grażyna Torbicka, prowadząca Paszportową galę już od dekady, w towarzystwie Agnieszki Holland i jej córki Kasi Adamik. fot. CardafiniCafardini/Materiały promocyjneGrażyna Torbicka, prowadząca Paszportową galę już od dekady, w towarzystwie Agnieszki Holland i jej córki Kasi Adamik.

fot. CardafiniSchowany w tłumie Stanisław Tym. fot. CafardiniCafardini/Materiały promocyjneSchowany w tłumie Stanisław Tym.

fot. Cafardini

Chwila dla fotoreporterów. Niejedna. fot. CafardiniCafardini/Materiały promocyjneChwila dla fotoreporterów. Niejedna.

fot. Cafardini

Niepokorny Zygmunt Miłoszewski udziela licznych wywiadów. Przemówienie, które wygłosił podczas gali wręczania Paszportów, już podbija internet. fot. CafardiniCafardini/Materiały promocyjneNiepokorny Zygmunt Miłoszewski udziela licznych wywiadów. Przemówienie, które wygłosił podczas gali wręczania Paszportów, już podbija internet.

fot. Cafardini

Niecodzienne spotkanie. A łączy ich pasja reżyserska.fot. CafardiniCafardini/Materiały promocyjneNiecodzienne spotkanie. A łączy ich pasja reżyserska.

fot. Cafardini

Tomasz Kot w towarzystwie Danuty Stenki. fot. CafardiniCafardini/Materiały promocyjneTomasz Kot w towarzystwie Danuty Stenki.

fot. Cafardini

Radość, ale i wzruszenie. Emilia Sitarz z grupy Kwadrofonik. fot. CafardiniCafardini/Materiały promocyjneRadość, ale i wzruszenie. Emilia Sitarz z grupy Kwadrofonik.

fot. Cafardini
fot. Cafardini

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

null
Kraj

Kaczyński się pozbierał, złapał cugle, zagrożenie nie minęło. Czy PiS jeszcze wróci do władzy?

Mamy już niezagrożoną demokrację, ze zwyczajowymi sporami i krytyką władzy, czy nadal obowiązuje stan nadzwyczajny? Trwa właśnie, zwłaszcza w mediach społecznościowych, debata na ten temat, a wynik wyborów samorządowych stał się ważnym argumentem.

Mariusz Janicki
09.04.2024
Reklama