Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Paszporty POLITYKI

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska z tytułem Kreatora Kultury

Katarzyna Nosowska Katarzyna Nosowska Marlena Bielińska/Kayax
Specjalna nagroda dla Katarzyny Nosowskiej za odwagę wchodzenia na nowe ścieżki, otwieranie nowych przestrzeni dla siebie i innych.
Polityka
Polityka
Polityka

Doroczną specjalną nagrodę POLITYKI otrzymała Katarzyna Nosowska – za wielokrotne odświeżanie swojego stylu, odwagę wchodzenia na nowe ścieżki, otwieranie nowych przestrzeni dla siebie i innych. Za pozostawianie drogowskazów dla jeszcze młodszej generacji artystek. Za jedną z najbardziej spełnionych obietnic własnej drogi artystycznej w polskiej kulturze ostatnich trzech dekad przyznajemy tę nagrodę laureatce pierwszej edycji Paszportów POLITYKI.

Kreator Kultury jest wręczany od 2002 r. – nagroda ta nie podlega nominacjom i jest przyznawana wybitnym osobistościom polskiej kultury, których praca miała wpływ na rozwój i popularyzację polskiej kultury.

Polityka 4.2022 (3347) z dnia 18.01.2022; Paszporty POLITYKI 2021; s. 76
Oryginalny tytuł tekstu: "Katarzyna Nosowska"
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

null
Kraj

Kaczyński się pozbierał, złapał cugle, zagrożenie nie minęło. Czy PiS jeszcze wróci do władzy?

Mamy już niezagrożoną demokrację, ze zwyczajowymi sporami i krytyką władzy, czy nadal obowiązuje stan nadzwyczajny? Trwa właśnie, zwłaszcza w mediach społecznościowych, debata na ten temat, a wynik wyborów samorządowych stał się ważnym argumentem.

Mariusz Janicki
09.04.2024
Reklama