Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

XVI Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo

XVI Kongres Kadry już w listopadzie XVI Kongres Kadry już w listopadzie materiały prasowe
W dniach 12-14 listopada 2012r. w Warszawie odbędzie się IFTDO Conference & Expo, która będzie jednocześnie XVI Międzynarodowym Kongresem Kadry & Expo.

Organizator konferencji Nowoczesna Firma S.A. ma zaszczyt już po raz trzeci organizować największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w Europie Centralnej dla branży HR o charakterze międzynarodowym. Partnerami merytorycznymi wydarzeniami jest IFTDO (International Federation of Training and Development Organizations) oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania.

Celem XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry & Expo jest popularyzacja najnowszych trendów w obszarze HRM&D, a także prezentacja skutecznych narzędzi i rozwiązań z obszaru zarządzania i rozwoju pracowników. Prelegenci zaproszeni z Polski i z zagranicy zaprezentują, w jaki sposób zmienia się podejście do zarządzania zasobami ludzkimi w polskich i międzynarodowych firmach. Przedstawią: The next generation of HRM.

Podczas XVI Kongresu Kadry odbędzie się kilkanaście sesji plenarnych. Zapraszamy do udział w sesjach takich ekspertów jak:

 • David’a Clutterbuck - jest jednym z czołowych pisarzy i myślicieli europejskich z zakresu zarządzania. Uznawany za guru mentoringu. Poprowadzi wykład na temat:

Czemu mimo doskonałych planów sukcesji, firmami nadal zarządzają niekompetentni menedżerowie?

 • Christie Ward - jest członkiem zarządu ASTD (American Society of Training & Development), szefem Impact Institute, byłym prezydentem National Speakers Association Colorado. Poprowadzi wykład na temat:

Jak „naprawić” (How to Fix®) twoich pracowników...jeśli nie stać Cię na ich utratę ich?

 • Steven Poelmans - jest profesorem oraz dyrektorem Coaching Competency Center. Jego badania były dwukrotnie nominowane (2005; 2008) do prestiżowej nagrody Rosabeth Moss Kanter Award w kategorii „multidisciplinary field of work and family”. Poprowadzi wykład na temat:

Neuroleadership – budowanie organizacji opartej na wiedzy

 • Gerry Beamish – jest trenerem od 40 lat. Pracował na trzech kontynentach. Specjalizuje się w strategicznym przywództwie, budowaniu zespołów, zarządzaniu zmianą, radzeniu sobie ze stresem. Poprowadzi wykład na temat:

Mieliśmy odpowiedzi, ale zmieniłeś pytania! – czyli jak kreatywnie rozwiązywać problemy

 • Joseph Grenny - jest autorem bestsellerowych publikacji, badaczem i doradcą biznesowym. Twórca dwóch unikalnych modeli postępowania poprawiające skuteczność we wdrażaniu zmian organizacyjnych stosowanych w największych firmach na świecie. Poprowadzi sesję na temat:

Milczenie zabija biznes. Jak kultura prowadzenia kluczowych rozmów w organizacji wpływa na rezultaty biznesowe?

 • Gerhard Walper - pedagog, terapeuta i nauczyciel w ramach Szkoły Berta Hellingera, wykładowca na Uniwersytecie Jeana – Monnet w Brukseli, terapeuta pracy z ciałem oraz założyciel i kierownik Instytutu Ustawień Rodzin w Taunusie. Poprowadzi wykład na temat:

Ustawienia Organizacyjne wg. Berta Hellingera jako metoda skutecznego ujawniania ukrytych, wewnętrznych dynamiki w firmie.

 • Bruno Rouffaer - jest dyrektorem zarządzającym The European Training House (z siedzibą w Belgii), firmy zajmującej się szkoleniami i rozwijaniem talentów. Uczestnicy w Kongresie Kadry już po raz drugi. Poprowadzi wykład na temat:

Zmiany w czasie kryzysu: Zarządzaj i kieruj sobą i swoją organizacją poprzez transformację i proces zmian

 • Szymon Kudła - ekspert w zakresie przywództwa, innowacyjności i przedsiębiorczości w biznesie; mówca biznesowy od 1997 r. Prowadził niemal 200 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach.
 • Rafał Stec - publicysta „Gazety Wyborczej”, Specjalizuje się w piłce nożnej i siatkówce. Korespondent z mundiali, mistrzostw Europy i igrzysk olimpijskich oraz licznych turniejów siatkarskich.  Poprowadzą wykład na temat:

Magia Gry Zespołowej – lekcje od najwybitniejszych drużyn sportowych i ich coachów

 • Robert Jasiński - mówca inspiracyjno–motywacyjny, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, zawodowy coach (ICC), trener rozwoju umiejętności osobistych. Autor książki Obudź w sobie lidera. Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem i odnieść sukces (Onepress, kwiecień 2012) Poprowadzi wykład na temat:

Obudź w sobie lidera, czyli kilka słów tym dlaczego przywództwo ma charakter powszechny i co to oznacza dla organizacji

 

Podczas XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry & Expo uczestnicy Kongresu Kadry będą mieli również okazję wzięcia udziału w warsztatach VIP z międzynarodowymi ekspertami:

 • David’em Clutterbuck Zaawansowane techniki w coaching I mentoringu
   
 • Gerhard’em Walper Ustawienia Organizacyjne wg. Berta Hellingera w praktyce
   
 • Bruno Rouffaer Przywództwo 2020, naga prawda o tym jak twoja organizacja może wygrać wojnę o talent w przyszłości. Jakie będą wartości przywódcze i kompetencje przyszłości.


Wśród wystąpień znajdą Państwo wystąpienia praktyków HR z całego świata. W Kongresie swoją obecność potwierdzili przedstawiciele takich firm jak: Google, Allianz, Dell, Lotte Wedel, Play.

Kongresowi jak co roku na jesień towarzyszyć będzie Expo Kadry. Jest to unikalna platforma spotkań i kontaktów, miejsce nawiązania relacji pomiędzy dostawcami i odbiorcami usług HR oraz możliwość prezentacji nowoczesnych rozwiązań dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki HR. Uczestnictwo w Expo Kadry jest bezpłatne.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

null
Fotoreportaże

Richard Serra: mistrz wielkiego formatu. Przegląd kultowych rzeźb

Richard Serra zmarł 26 marca. Świat stracił jednego z najważniejszych twórców rzeźby. Imponujące realizacje w przestrzeni publicznej jednak pozostaną.

Aleksander Świeszewski
13.04.2024
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną