Rynek

Hitachi Capital Polska – Twój biznes nabierze rozpędu

Coraz więcej firm powierza zakup i zarządzanie flotą samochodową zaufanym partnerom.
.Materiały klienta .

Dzięki temu mogą zredukować koszty i skupić się jedynie na rozwoju biznesu. Niezawodne pojazdy to jednak nie wszystko, liczy się również indywidualne podejście i innowacyjność, które tworzą wartość dla klienta i zmieniają oblicze rynku rozwiązań samochodowych.

Flota dla każdego

Jednym z liderów rynku zarządzania flotą samochodową jest firma Hitachi Capital Polska, która oferuje kompleksowe wsparcie dla każdego biznesu – od małych i średnich przedsiębiorstw po międzynarodowe korporacje. Klienci mogą liczyć na optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb – najem krótko i długoterminowy, leasing i zarządzanie flotą.

Hitachi Capital Polska obecnie zarządza flotą ponad 10 000 pojazdów. Co istotne, doradcy firmy pomagają klientom na każdym etapie wymiany lub tworzenia floty firmowych pojazdów. Firma skutecznie pomaga klientom w nagłych sytuacjach, gdy na przykład potrzebne są pojazdy specjalistyczne o różnej ładowności i specyfikacji.

.Materiały klienta.

Flotowe innowacje

Hitachi Capital Polska stawia na rozwój innowacji i elektromobilność. Oferuje klientom pierwszy w Polsce elektryczny samochód dostawczy – Maxus EV80. Pojazd wyróżnia się płynną jazdą z napędem elektrycznym oraz przekładnią CVT, długą żywotnością baterii oraz szybkim ładowaniem (poniżej 2 godzin). Co więcej, to pierwszy w Polsce samochód dostawczy z ładownością do 11 m³ i zasięgiem jazdy do 200 km.

Jesteśmy pionierem w Polsce w zakresie mobilności elektrycznej i jako Grupa Hitachi bierzemy pod uwagę pełny obraz sieci inteligentnych ładowarek. Doradzamy firmom i samorządom w tych obszarach, staramy się też oferować pomoc przy wprowadzaniu nowego prawa, które wymaga od instytucji publicznych bycia bardziej „zielonym” i zwiększenia udziału samochodów elektrycznych używanych w instytucjach publicznych nawet do 50 proc. – mówi Eric Van Vliet, prezes Hitachi Capital Polska.

Wsparcie online

Hitachi Capital Polska oferuje klientom wiele udogodnień, w tym narzędzie obliczeniowe online do wyboru samochodu, który może trafić do klienta w ciągu zaledwie 48 godzin. Ponadto w całym kraju firma ma swoich doradców, którzy służą pomocą na każdym polu. – Oferujemy o wiele więcej, niż tylko opcje finansowania floty samochodowej. Świadczymy usługi Mobility Concierge, pełny dostęp do Assistance czy karty paliwowe, w tym nieoprocentowany kredyt kupiecki na zakupy paliwa na stacjach benzynowych – wylicza prezes Hitachi Capital Polska.

Ambitne plany

Hitachi Capital Polska ma ambitne plany rozwoju w Polsce, która może być bramą do dalszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma stawia zarówno na rozwój organiczny, jak i na akwizycje atrakcyjnych podmiotów. Przykładowo, Hitachi Capital Polska jest na finalnym etapie przejmowania firmy Prime Car Management (Masterlease), co umocni jej pozycję na polskim rynku i wzbogaci ofertę dla klientów.

.Materiały klienta.

Hitachi Capital Polska zapewnia swoim Klientom kompleksowe rozwiązania flotowe, dbając o bezpieczeństwo, mobilność i satysfakcję użytkowników firmowych flot.

 • Wynajem długoterminowy (pojazdy osobowe i dostawcze).
 • Leasing finansowy i operacyjny.
 • Zarządzanie flotą Klienta (administracja).
 • Program „Zatankuj i ciesz się jazdą”.
 • Optymalizacja likwidacji szkód komunikacyjnych.
 • Karty paliwowe.
 • Wynajem krótkoterminowy.

W badaniu satysfakcji Klientów przeprowadzonym przez Instytut Keralla Research, Hitachi Capital Polska uzyskała maksymalne noty m.in. za: jasne zasady, elastyczność i kompetencje. W 2018 r. Hitachi Capital Polska uzyskała jeszcze wyższe wskaźniki satysfakcji. 97 proc. klientów twierdzi, że podpisałoby ponownie umowę i poleciłoby usługi Hitachi Capital Polska.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

 • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
 • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
 • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
 • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Problemy psychiczne dzieci i rodzicielskie zaniedbania

Dr hab. Małgorzata Święcicka: O problemach psychicznych dzieci i rozmaitych „psychologicznych modach”, rodzicielskich zaniedbaniach i lękach na wyrost.

Joanna Cieśla
16.08.2019
Reklama