Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Społeczna odpowiedzialność biznesu w małych i średnich firmach. Zapraszamy na konferencję

Marten Bjork / Unsplash
Organizatorzy konferencji „CSR w MŚP – wyzwania, dylematy, trendy” zapraszają na nią nie tylko osoby związane z CSR, ale także przedstawicieli firm, które takich działań u siebie jeszcze nie wprowadziły.

24 października we Wrocławiu Europejski Fundusz Leasingowy organizuje bezpłatną konferencję „CSR w MŚP – wyzwania, dylematy, trendy”. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wyniki raportu „CSR w MŚP. Pod lupą”. To efekt badań wśród 500 małych i średnich firm.

.mat. pr..

Zdaniem Radosława Woźniaka, prezesa EFL, działalność CSR w firmach jest sposobem rozumienia powinności przedsiębiorcy. Społeczna odpowiedzialność biznesu odgrywa bowiem coraz większą rolę na konkurencyjnym rynku jako ważny argument motywujący wybory konsumentów. Nie chodzi tu jednak o rozdawnictwo czy dobroczynność, ale o przemyślaną strategię działań, która wpisuje firmę w wieloraki kontekst: społeczny i lokalny, gospodarczy i pracowniczy oraz środowiskowy.

CSR w MŚP. Pod lupą” to już dziewiąty raport przygotowywany przez EFL. Poprzednie edycje poświęcone były kwestiom związanym z rynkiem rolnym, branżą transportową, budownictwem, inwestycjami czy innowacjami w sektorze MŚP.

Organizatorzy konferencji „CSR w MŚP – wyzwania, dylematy, trendy” zapraszają na nią nie tylko osoby związane z CSR, ale także przedstawicieli firm, które takich działań u siebie jeszcze nie wprowadziły. Zaproszeni eksperci obalą mit, że na CSR stać tylko duże korporacje. Wstęp wolny!

24 października, godz. 11:00, hotel Monopol ul. H. Modrzejewskiej 2, Wrocław

Zapisz się!

.mat. pr..
Reklama

Czytaj także

null
Społeczeństwo

Łomot, wrzaski i deskorolkowcy. Czasem pijani. Hałas może zrujnować życie

Hałas z plenerowych obiektów sportowych może zrujnować życie ludzi mieszkających obok. Sprawom sądowym, kończącym się likwidacją boiska czy skateparku, mogłaby zapobiec wcześniejsza analiza akustyczna planowanych inwestycji.

Agnieszka Kantaruk
23.04.2024
Reklama