Rynek

ŚWIATŁO, BRYŁA, SZTUKA

Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny, polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKRO Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny, polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKRO mat. pr.
W architekturze nie chodzi o budynki, a o ludzi. To o nich myślmy, tworząc każdy projekt. Używajmy materiałów, które są trwałe, ponadczasowe i piękne.

Promujmy dobre, polskie wzornictwo i kulturę materiałową. Nie pozwalajmy na kompromisy względem jakości – nie budujemy domków z kart, a domy dla ludzi. Szanujmy nasze środowisko naturalne – każda bryła jest tylko dopełnieniem swojego otoczenia. Wskazujmy kierunek rozwoju, który wspiera nowoczesną architekturę. Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny, polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKRO.

Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny,polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKROmat. pr.Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny,polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKRO

Okna dachowe wprowadzają życie do przestrzeni pod skośnym dachem. FAKRO oferuje szeroką gamę okien dachowych, które spełniają wymagania klientów na całym świecie. Zastosowanie unikatowych rozwiązań oraz mnogość wariantów dają wybór na indywidualnie rządzenie swojego miejsca na poddaszu. Montowane w połaci dachowej okna, nieustannie narażone są na ekstremalne warunki atmosferyczne. Ich konstrukcja i wykonanie muszą spełniać zawsze najwyższe wymagania pod względem jakości, szczelności, trwałości, komfortu obsługi i estetyki. Ogromne doświadczenie w tworzeniu okien z drewna i aluminium pozwoliło firmie FAKRO na przeniesienie zdobytej wiedzy i blisko 30-letniego doświadczenia na okna fasadowe INNOVIEW. Okna INNOVIEW to nowatorskie, idealne połączenie drewna i aluminium charakteryzujące się doskonałą jakością i wyjątkowymi właściwościami. Aluminiowa okładzina pozwala na odizolowanie drewnianego profilu okna od niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych gwarantując wysoką odporność okien na warunki atmosferyczne. Naturalne drewno od wewnątrz pomieszczenia zapewnia ciepły klimat wnętrza oraz najwyższą estetykę. Oprócz standardowych okien pionowych w ofercie znajdują się m.in. podnoszono--przesuwne, wielkogabarytowe drzwi tarasowe HST, które dzięki ogromnym przeszkleniom zaleją wnętrze światłem. Okna i drzwi INNOVIEW są odpowiedzią na potrzeby współczesnego budownictwa, idealnie wpisują się w trend na duże przeszklenia, które zapewniają niesamowite widoki, a otwarte zacierają granice między wnętrzem, a otoczeniem domu tworząc wyjątkową przestrzeń do życia.

Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny,polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKROmat. pr.Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny,polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKRO

Montowane na oknach fasadowych markizy zewnętrzne w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz chroniąc przed nagrzewaniem wnętrza. Markizy skutecznie zacieniają wnętrze, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz. Z zaciągniętą markizą rozkład natężenia światła w pomieszczeniu jest równomierny i zdecydowanie bardziej przyjazny dla ludzkich oczu. Dopełnieniem oferty stolarki otworowej są bramy garażowe i drzwi wejściowe FAKRO serii INNOVIEW LINE. W ten sposób FAKRO oferuje pełną gamę stolarki otworowej, która charakteryzuje się najwyższą jakością i bardzo dobrą energooszczędnością. Brama garażowa nie pełni już stricte użytkowej funkcji, lecz staje się również jednym z ważniejszych elementów architektury budynku. Z najwyższej jakości materiałów stworzona została konstrukcja, która swoją funkcjonalnością i innowacyjnością kształtuje nowe standardy. Brama posiada szereg zabezpieczeń zarówno antywłamaniowych jak i gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Osłony rolek i sprężyn, a także automatyka z czujnikami i elektroniczne zabezpieczenia zapewniają poczucie spokoju i komfortu. Brama może być sterowana za pomocą smartfona stanowiąc element inteligentnego domu. Drzwi wejściowe, oprócz czysto użytkowych funkcji stanowią ważny element dekoracyjny uzupełniający fasadę budynku. Drewno w drzwiach INNOVIEW LINE zapewnia wysoką termoizolacyjność, odpowiednią trwałość oraz naturalne piękno od wewnątrz. Aluminiowa okładzina z zewnątrz izoluje drewno od niekorzystnych warunków atmosferycznych zapewniając trwałość i niezmiennie wysoką estetykę drzwi przez wiele lat.

Proponowana przez FAKRO oferta stolarki otworowej, charakteryzuje się także nowoczesnym wzornictwem oraz jednolitą linią stylistyczną i kolorystyczną. Cała stolarka otworowa wykonana i dostarczona przez jednego producenta gwarantuje komplementarność oferty idealnie wypełniając przewodnie motto kampanii ŚWIATŁO, BRYŁA, SZTUKA. Duży potencjał tej filozofii dostrzegli architekci, a Ambasador marki Robert Konieczny, wspiera firmę w jej globalnym rozwoju.

Okna pionowe INNOVIEW zostały wyróżnione prestiżową nagrodą „ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best”.mat. pr.Okna pionowe INNOVIEW zostały wyróżnione prestiżową nagrodą „ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best”.

Reklama

Czytaj także

null
Społeczeństwo

Romanowski zjadł z Ziobrą beczkę soli, żołnierzem był wiernym. Teraz może za to zapłacić

Z Ziobrą zjadł beczkę soli, w resorcie nadzorował aferalny Fundusz Sprawiedliwości, jest numerariuszem kościelnej organizacji Opus Dei. Marcin Romanowski w tym tygodniu może trafić do aresztu.

Anna Dąbrowska
12.07.2024
Reklama