Rynek

Adresy, które wyznaczają styl życia

Foksal 13/15 Foksal 13/15 mat. pr.

Foksal 13/15 – najbardziej prestiżowy adres Warszawy

Luksusowe rezydencje Foksal 13/15 to sąsiadujące ze sobą historyczne kamienice zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy Trakcie Królewskim. Za ich bramami, w odległości spaceru, znajdują się wszelkie udogodnienia dostępne w centrum stolicy. Rezydencje oferują pełną gamę luksusowych udogodnień i najwyższy standard wykończenia. Dwupoziomowy parking, prywatna strefa rekreacyjna z salą fitness, SPA, pomieszczeniem do masażu i łaźnią, taras widokowy z barem i jacuzzi oraz pokoje gościnne to najważniejsze udogodnienia, które stworzono z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Wysoka jakość i poziom dostosowania zabytkowej tkanki do standardów nowoczesnych apartamentowców stanowią wyjątek w skali europejskiej i zostały potwierdzone nagrodą dla najlepszej nieruchomości luksusowej w Europie Środkowo-Wschodniej w konkursie CIJ Awards „Hall of Fame: Best of the best 2020”.

www.foksal1315.com

Flisac – apartamenty z widokiem na Wisłęmat. pr.Flisac – apartamenty z widokiem na Wisłę

Flisac – apartamenty z widokiem na Wisłę

W prestiżowej części warszawskiego Powiśla, przy Moście Świętokrzyskim powstaje ekskluzywny apartamentowiec Flisac. Lokalizacja inwestycji zapewni jej mieszkańcom dostęp do szeroko rozwiniętej infrastruktury i wygodną komunikację, dzięki położonej tuż obok stacji Metro Centrum Nauki Kopernik. Bliskość Bulwarów Wiślanych, zadowoli tych, którzy lubią czuć rytm Warszawy, a liczne kawiarenki Powiśla są na wyciągnięcie ręki. Na dachu apartamentowca przewidziano zieloną przestrzeń rekreacyjną z tarasem widokowym. W budynku przewidziano także szereg udogodnień takich jak podziemny garaż, reprezentacyjne lobby z całodobową recepcją i cichobieżne windy, które zapewnią wysoki standard życia mieszkańców. Nowoczesna architektura, atrakcyjne wizualnie elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawią, że Flisac będzie wyróżniać się w nadwiślańskiej panoramie.

www.flisac.com

Groen Konstancin – domy przy Ogrodzie Botanicznym

Groen Konstancinmat. pr.Groen Konstancin

W Konstancinie-Jeziornie powstaje eleganckie osiedle domów Groen, usytuowane w pobliżu Ogrodu Botanicznego PAN i Parku Kultury w Powsinie. Bogactwo otaczających terenów zielonych i jednoczesne sąsiedztwo Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej lokalizacji. Groen łączy bliskość natury ze swobodnym dostępem do miejskich udogodnień. Na miłośników aktywnego stylu życia czekają trasy pieszo-rowerowe, boiska i korty tenisowe. Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco będą tworzyły kameralne budynki jednorodzinne, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap obejmuje 48 lokali o powierzchni 172 – 196 m2. Projekty domów odznaczają się dbałością o detal, wysoką klasą zastosowanych materiałów i nowoczesnym designem.

www.groenkonstancin.com

Biuro Sprzedaży: Tel. 600 113 113

.mat. pr..

Polityka 39.2020 (3280) z dnia 22.09.2020; Rynek; s. 43
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

O Niemcach, którzy z konieczności zostali Polakami

Książka naszego redakcyjnego kolegi Piotra Pytlakowskiego „Ich matki, nasi ojcowie”, której fragment publikujemy, opowiada o losach niemieckich dzieci mieszkających na ziemiach, które po II wojnie światowej przypadły Polsce.

Piotr Pytlakowski
15.09.2020
Reklama