„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Rynek

Złota 44 - komentarz eksperta

Clemens Lehr, Head of Europe AMSTAR Clemens Lehr, Head of Europe AMSTAR Materiały klienta

Doskonałą alternatywą dla lokowania gotówki w bankach jest inwestycja w luksusową nieruchomość, ale podaż spada w tym segmencie z miesiąca na miesiąc. Inwestorzy wiedzą, że liczba planowanych realizacji luksusowych inwestycji nie wzrasta, a wyprodukowanie nowych zajmie kilka lat. Wówczas ceny tych nieruchomości będą znacznie wyższe. W 2020 roku wzrosło zainteresowanie dużymi apartamentami. Ich średnia powierzchnia wyniosła około 150 mkw. Wciąż posiadamy w ofercie duże przestrzenie na wysokich piętrach między innymi dwa apartamenty typu penthouse na szczycie ZŁOTEJ 44. Obserwacja światowych rynków w tym segmencie pozwala nam sądzić, że po zamknięciu sprzedaży ZŁOTEJ 44 wartość jej apartamentów z rynku wtórnego może wzrosnąć. Może okazać się, że to dobry moment, aby nabyć nieruchomość właśnie teraz, gdy jej cena uwzględnia koszty materiałów sprzed kilku lat, a zarazem utrzymuje najwyższą jakość surowców. ZŁOTA 44 to wyjątkowa nawet w skali Europy inwestycja”.

Clemens Lehr, Head of Europe AMSTAR (ZŁOTA 44)

Materiał powstał przy współpracy ze ZŁOTA 44

Polityka 4.2021 (3296) z dnia 19.01.2021; Rynek; s. 35
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Prof. Ewa Łętowska o sztuce godzenia się z nieuniknionym i przemijaniu

Prof. Ewa Łętowska o przemijaniu i przygotowaniach do śmierci. I o tym, co nas jeszcze w Polsce może czekać.

Violetta Krasnowska
08.12.2021
Reklama